WALFER spol. s r.o. – Srubové domy


č. 51, Halenkov 756 03
Spoločnosť WALFER s.r.o. sa špecializuje na výrobu zrubových domov a kvalitných drevených stavebníc. Masívne drevostavby dodávame už viac ako 20 rokov v tej najvyššej kvalite a zaujímame čelné pozície medzi európskymi výrobcami. Naša kvalita spracovania, rýchlosť a variabilita je cenená v celej Európe a teraz aj v Austrálii a na Novom Zélande.

Okrem iného realizujeme výrobu vstupných a interiérových dverí či eurookien. Ďalej sa zaoberáme aj predajom profesionálnych farieb a lazúr na ošetrenie dreva.

Naša spoločnosť WALFER s.r.o. pre Vás vytvára drevené domy, ktoré umožnia splniť Vaše sny o zdravom a modernom bývaní. Drevené domy Vás nadchnú tým, že v lete chladí av zime naopak hrejú a vonia drevom. Splní Vaše ekologické cítenie a umožní Vám komfortné bývanie pri minimálnej spotrebe energie.

Zaoberáme sa realizáciou kvalitných:
- záhradných, víkendových drevených domčekov
- zrubových nízkoenergetických domov
- masívnych drevostavieb
- ekologických stavieb
- drevostavieb
- dreveníc

Špecializujeme sa na výrobu domov z kvalitných vysušených drevených lepených lamiel a naším cieľom je, aby kompletné stavebnice bola presná, tesná a doba montáže minimálne.

Naše drevené stavebnice sú naozaj kvalitné a veríme, že s výsledkom našich stavieb budete spokojní aj Vy. Vynikajú predovšetkým svojou presnosťou.

Za týždeň Vám sme schopní doviezť materiál a do pol roka môžete bývať. Zaručujeme Vám navyše minimum nových procesov (max. Podlahy).

Váš dom bude dýchať a Vy môžete menej kúriť.

Vyrobíme pre Vás dom, ktorý rešpektuje Vaše potreby a je vhodný na Vašu parcelu. Budete mať dom, ktorý vyhovie Vášmu štýlu života a bude sa vám páčiť.

Produkty
  • práškové náterové hmoty, farby na kov, farby na drevo, miešanie fasádnych farieb, univerzálne riedidlá
  • kvalitné eurookná, montáž drevených a plastových okien, okenné profily, výroba drevených dverí, špaletové okná
  • kanadské drevostavby, pojazdné domčeky, pasívne domy, nízkoenergetické drevené domy
  • monitorované nízkoenergetické domy, pasívne rodinné domy, drevostavby, vyhodnocovanie energetickej náročnosti budov
  • dodávky náterových hmôt, priemyselné antikorózne náterové hmoty, široký sortiment maliarskych potrieb

Kontaktný formulár
captcha