OKENTĚS, spol. s r.o.
Internetový obchod


Hemy 920, Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou 757 01
Internetový obchod firmy OKENTĚS spol. s r.o. Vám v Českej republike aj na Slovensku ponúka veľkoobchodný predaj tesniacich prvkov okien, dverí, brán a bezbariérových vstupov, kovania, peny, tmelov, lepidiel, hmoždiniek a ďalších produktov. V rámci svojich služieb Vám ponúka výrobky, ktorých kvalita je overená renomovanými českými aj zahraničnými skúšobňami.

Tesnenia a tesniace prvky
- tesniace profily do drážok
- tesniace profily bez lepenia
- samolepiace tesnenie
- tesniace flexibilné kefky
- tesniace lišty dverí a áut
- fasádne silikónové pásky

Montáž okien
- systémy illbruck
- expanzné pásky illmod
- okenné fólie
- systém pre predsadenú montáž okien
- utesnenie škáry fasádnych konštrukcií
- Purenit - izolácia tepelných mostov
- príslušenstvo

Samolepiace, nelepiace pásky
- jednostranne lepiace
- obojstranne lepiace
- distančné preložky
- nelepiace pásky a pásy

Stavebná chémia, lepidlá
- PUR peny
- jednozložkové, dvojzložkové tmely
- lepidlá
- chemické kotvy
- hydrofobizačné prípravky
- bazénová chémia
- technické spreje
- pohlcovače vlhkosti a pachu

Kovanie
- na dvere a okná

Spojovací a kotviaci materiál
- hmoždinky
- oceľové kotvy
- skrutky
- kotviace plechy
- zasklievacie podložky
- spojovacie prvky do dreva
- príslušenstvo pre montáž obložkových zárubní

Podlahový materiál
- prechodové lišty a profily
- podkladové a izolačné pásky

Náradie a nástroje
- aku náradie
- elektronáradie
- ručné náradie
- príslušenstvo

Obalový materiál
- baliace fólie
- ochranné profily
- zakrývacie plachty
- sáčky a vačky
- páskovače a viazacie pásky

Ochranné pracovné pomôcky
- štuple do uší
- rukavice
- okuliare
- respirátory
- oblečenie

Protipožiarny program
- pásky
- PUR peny a tmely
- manžety

Stavebné profily a doplnky
- okenné začisťovacie profily
- ventilačné mriežky
- ochrana detských prstov FINPROTECT
- ochranné profily

V roku 2012 sme úspešne zaviedli do sortimentu striekacie lepidlá z kanistra zn. StarStuk a hliníkové viacvrstvové opravné laminované pásky do studeného počasia zn. Venture Tape.

Dodávky sú určené pre výrobcov, remeselníkov aj obchod už od 600, - Kč + DPH. Dovoz od 14 zahraničných partnerov.

Katalóg pre firmy poskytneme zadarmo!

Pobočka:
- Brno - Židenice, Kulkova 4001/4, ČR
tel.: 00420 548 226 060; 00420 777 777 990

- Praha - Zličín; Strojírenská 259, ČR
tel.: 00420 257 951 480; 00420 777 777 997

- Žilina - Okentěs Slovakia, s.r.o., Žitná 8623/7A, SR
tel.: 00421 415 008 022-3; fax.: 00421 415 008 024
okentes@okentes.sk

Produkty
  • ručné náradie, náradie pre kutilov, vzduchové pneu náradie, elektrické náradie, aku náradie, náradie do dielne
  • penetračné nátery, prísady do malty, prísady do betónu, vodoodpudivé impregnačné nátery, biocídna ochrana, povrchovo aktívne látky
  • zámočnícka výroba, kovanie na dvere, bezpečnostné závory, cylindrické vložky, haspry a reťaze, rôzne druhy zámkov
  • pracovné odevy a rukavice, ochranné prilby a helmy, okuliare a masky, bezpečnostná obuv
  • kľučky na dvere a okná, madlá a rúčky, pánty a zarážky, garniže na okenné závesy, kovanie na okná
  • krabičky z plastov, rôzne dózy a fľaštičky, baliace fólie, potravinárske obaly, igelitové tašky a sáčky, kelímky a plastový riad
  • predaj súčiastok do strojov, matice a skrutky, hmoždinky, závitové vložky, skrutky s okom/hákom, spojovacie kotvy
  • spojovací materiál, skrutky a matice, železiarsky tovar, klinčeky a šróby, hmoždinky a podložky
  • gumové výrobky, tesniace materiály, gumové tesniace prvky, tesnenia pre kúrenárov a inštalatérov, technická lisovaná pryž

Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Tesnenie bezbariérových vstupov - padacie dverové tesnenie proti prievanu, hluku, dymu i ohňu

Tesnenie bezbariérových vstupov - padacie dverové tesnenie proti prievanu, hluku, dymu i ohňu

Česká firma OKENTĚS, spol. s r.o. má vo svojom obchodnom sortimente automatické padacie tesnenie spodkov dverí PLANET, ktoré slúži na utesnenie spodkov dverí proti prievanu a hluku, ale aj proti dymu a ohňu. Dverové tesnenie PLANET takmer 70 rokov vyrába firma Planet GZD (Švajčiarsko). Padacia tesniaca lišta PLANET má špeciálny mechanizmus: Tesniaci silikónový profil sa pri zatváraní dverí pevne pritlačí k podlahe a perfektne dvere zatesní, pri otvorení dverí sa automaticky bezhlučne dvíha. Tesnenie Planet je určené pre rôzne typy dverí z dreva, PVC, kovu, ale aj skla: - krídlové aj dvojkrídlové dvere - posuvné dvere - zafrézované dvere - špeciálne protipožiarne dvere, dvere na ochranu proti röntgenovému žiareniu (Planet BL) - dvere únikové a mnoho ďalších typov podľa požiadaviek zákazníkov. Výhody automatických padacích tesnení Planet: - chránia proti hluku (48dB a 55dB) - šetria energiu, utesňujú proti prievanu a svetlu - bezbariérový vstup (bez prahu) - utesňujú proti dymu a chránia proti ohňu - novinkou je prvý bezbariérový prah odolný nárazovému dažďu 6A / 9A (250 Pa) Všeobecné parametre tesnenia PLANET: - veľkosť drážky podľa požiadaviek - veľkosť zdvihu od 12 do 42 mm - vždy jednostranné spúšťanie - jednoduché nastavenie zdvihu kľúčom 3mm (inbus) - automatické vyrovnanie pri šikmej podlahe - 7 rokov garancie - vhodné tiež pre dvojkrídlové dvere, ktoré musia byť na hranách uzamknuté a zabezpečené - certifikované v ift Rosenheim Presný montážny návod je dodávaný s každým tesnením, správny typ tesniacej dvernej lišty vyberajte na našich webových stránkach.


Nové kontaktné lepidlá pre stolárov a podlahárov - pre štandardné a laminátové aplikácie, e-shop

Nové kontaktné lepidlá pre stolárov a podlahárov - pre štandardné a laminátové aplikácie, e-shop

Nové kontaktné lepidlá pre stolárov a podlahárov môžete teraz objednávať na e-shope spoločnosti OKENTĚS spol. s.r.o. Sú vhodné sú pre štandardné a laminátové aplikácie. Rozširujeme ponuku striekacích lepidiel o kontaktné priemyselné lepidlá TensorGrip od firmy Quin Global. Tieto lepidlá sú určené pre štandardné laminátové aplikácie a pre lepenie bežne používaných stolárskych materiálov k rôznym podkladom - vrátane MDF, drevotriesky, preglejky a ďalších. Lepidlá sa z tlakového obalu - kanistra - nanášajú striekaním pomocou aplikačnej pištole. K vyskúšaniu sú aj v menšom balení - v spreji. Pre podlahárov uvádzame striekacie lepidlá značky GEKKO, ktoré sú určené na lepenie kobercových aj gumových podlahových krytín. Sú vhodné pre všetky podklady vrátane samonivelačných hmôt, preglejok, OSB dosiek či plávajúcich podláh. Lepidlá sa z kanistra nanášajú striekaním pomocou predĺženej aplikačnej pištole. K vyskúšaniu máme taktiež aj menšie aerosólové balenia. Viac info ohľadom lepidiel a príslušenstva (pištole, hadice, trysky) získate na našich stránkach. Firmám poskytujeme zaujímavé zľavy až do výšky -10% z katalógových cien!


Pyroplex - pasívna protipožiarna ochrana

Pyroplex - pasívna protipožiarna ochrana

Protipožiarny program Pyroplex® - ponúka širokú škálu protipožiarnych komponentov - speniteľné pásky pre utesnenie drevených i kovových dverí, spevňujúce zasklievacie tesnenie na dvere a steny, protipožiarne manžety s CE značkou a ďalšie konštrukčné produkty vrátane potrubného tesnenia a akrylových tmelov. Celá výrobná rada týchto stavebných prvkov bola úspešne testovaná podľa EN štandardov. Výsledkom je získanie EN klasifikácie na jednotlivé stavebné produkty Pyroplex. Protipožiarna speniteľná páska PYROPLEX bola v tomto roku úspešne certifikovaná v Pavuse. Viac informácií na www.pyroplex.cz alebo na našich pobočkách!


Nové kontaktné lepidlá pre stolárov a podlahárov – e-shop

Nové kontaktné lepidlá pre stolárov a podlahárov – e-shop

Nové kontaktné lepidlá pre stolárov a podlahárov môžete teraz objednávať na e-shope spoločnosti OKENTĚS spol. s.r.o. Rozširujeme ponuku striekacích lepidiel o kontaktné priemyselné lepidlá TensorGrip od firmy Quin Global. Tieto lepidlá sú určené pre štandardné laminátové aplikácie a pre lepenie bežne používaných stolárskych materiálov k rôznym podkladom - vrátane MDF, drevotriesky, preglejky a ďalších. Lepidlá sa z tlakového obalu - kanistra - nanášajú striekaním pomocou aplikačnej pištole. Na vyskúšanie sú aj v menšom balení - v spreji. Pre podlahárov zavádzame striekacie lepidlá značky GEKKO, ktoré sú určené pre lepenie kobercových aj gumových podlahových krytín. Sú vhodné na všetky podklady, vrátane samonivelačných hmôt, preglejok, OSB dosiek či plávajúcich podláh. Lepidlá sa z kanistra nanášajú striekaním pomocou predĺženej aplikačnej pištole. Na vyskúšanie sú aj menšie aerosólové balenia. Viac info ohľadom lepidiel a príslušenstva (pištole, hadice, dýzy) získate na našich stránkach. V rámci Zoznamky môžete získať lepidlo v spreji s 50% zľavou pri nákupe nad 1.500, - Kč bez DPH.