Portaflex s.r.o.


Spoločnosť Portaflex s.r.o. so sídlom v Ostrave sa zameriava na výrobu a predaj lamelových clôn, montáž kyvných a rychlonavíjejících vrát, veľký výber polykarbonátov či PVC plastov.

Sme rýdzo česká spoločnosť, na trhu pôsobíme už od roku 1997.

Dodávame clony, vráta, závesy i platy na mieru a zabezpečíme bezplatné meranie priamo u zákazníka. Máme veľký výber farebných aj priehľadných plastov. Navyše sa postaráme o likvidácii starého mäkčeného PVC zadarmo. Všetku montáž vykonávame 7 dní v týždni.

Lamelové clony a mäkčené PVC možno nakúpiť rýchlo a z pohodlia domova vďaka nášmu eshopu.

Lamelové clony, ktoré slúžia ako protiprievanové zariadenie vo dverách, vrátach a priechodoch, možno u nás zakúpiť v niekoľkých typoch. Rozdeľujeme ich na štandardné, farebné, mraziarenské clony a zváracie závesy.

Kyvné vráta, u ktorých sa postaráme o odbornú montáž, sa využívajú pre malé otvory s ľahším prevádzkou. Výplň brány je z mäkčeného transparentného PVC, opäť v prevedením čírom, farebnom či mriežkovanom. Konštrukcia brány je pozinkovaná či nerezová. Vyznačujú sa jednoduchou ovládateľnosťou a manipuláciou.

Rýchlonavíjacie vráta sa hodí do miest s častým otváraním a zatváraním. Zamedzujú priepustnosti prachu, hluku, prievanu a ďalších nežiaducich vplyvov na dané pracovné prostredie.

Mäkčené PVC vyrábame v niekoľkých typoch, štandardné, mraziarenské, hladké, rebrované (vrúbkované), s výstužnou mriežkou, tmavé PVC s UV filtrom do zváracích boxov. Máme ale možnosť výroby aj plastov s nadštandardnou antibakteriálnou či antistatickou úpravou.

Ďalej sa zaoberáme výrobou, montážou a predajom plastových prehradenie a závesov, polykarbonátov, pojazdové techniky a koľajníc, reklamných fóliu, prístreškov, presvetľovacích dosiek a vertikálnych žalúzií.

Obchodné značky:

portaflex

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Portaflex s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Portaflex s.r.o.
www.lamelove-clony.cz
Adres

Adres

Poděbradova 3267/97A
Ostrava - Moravská Ostrava 702 00

vyroba@portaflex.cz
+420 599 524 101


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha