OULEHLA-REAL s.r.o.


Nové Bránice 157, Dolní Kounice 664 64
Telefón: +420 604 416 995

Sme stavebná firma, ktorá sa našom trhu pohybuje už od jej založenia v roku 2006, a to v odbore staviteľstvo, murárstvo, stavebných prác a zateplenie fasád. Pôsobíme so svojou stavebnou činnosťou prevažne v oblasti Juhomoravského kraja. Predovšetkým v Brne, v okolí Brna čo je Brno - venkov. Zväčší časti sme svojou činnosťou orientovaní v okolí juhomoravských miest ako sú Dolní Kounice, Ivančice, Moravský Krumlov, Rajhrad, Židlochovice, Mikulov, Pohořelice, Hustopeče. Občas svojou činnosťou zavítame aj za hranice Juhomoravského kraja.

V rámci stavebnej činnosti našej firmy vykonávame predovšetkým novostavby a rekonštrukcie rodinných domov či už na kľúč alebo v rozsahu hrubých stavieb.
Sme schopní zabezpečiť rekonštrukcia nebytových objektov či už sa jedná o budovy kancelárskeho či školského charakteru, administratívnych budov, skladových objektov a pod. Vykonávame občiansku a priemyselnú výstavbu.

Súčasťou našich dodávok sú:
- práca na vykonávanie inžinierskych sietí, tj. Výkopové práce
 - pokládka potrubného vedenia, terénnych úprav a tiež spevnených plôch z obrubníkov a zámkovej dlažby
- práca na oplotenie pozemkov
- vykonávanie demolačných a búracích prác

Na základe požiadavky investora sme schopní zabezpečiť pre našich klientov všetku súčinnosť pre vydanie stavebného povolenia a taktiež v rámci ukončenia stavebného diela zabezpečujeme pre investora všetky podklady k jeho riadnej kolaudáciu. Pre riadne plnenie stavebnej činnosti sme schopní zabezpečiť vypracovanie projektovej dokumentácie, cenovej návrhy a všetku inžiniersku činnosť.

V rámci našej stavebnej činnosti sa zameriavame a sme schopní zaisti predovšetkým tieto dodávky:
- výkopové a zemné práce, búranie
- murárske práce - murované konštrukcie, vnútorné a vonkajšie omietky, komínové telesá
- monolitické stavby - obvodové murivo, betónové stropy (vrátane pohľadových betónov), schodisko
- sadrokartonárske práce, vrátane montážou protipožiarnych konštrukcií sadrokartónového systému a vykonávanie kontroly prevádzkyschopnosti požiarno bezpečnostných zariadení na základe certifikátu (naša firma je členom Cechu suchej výstavby Českej republiky)
- rekonštrukcia a realizácia všetkých typov striech, tj. Tesárske práce, pokrývačské a klampiarske práce
- práca na zateplenie fasád a soklov

Na poli subdodávok zabezpečujeme výrobu a montáž okenných a dverových prvkov. V oblasti našich dodávok prevádzame i ostatné práce pridruženej stavebnej výroby, ako je vykonávanie podláh z dlaždíc a keramických obkladov, pokládky plávajúcich podláh, stolárske práce a práce zámečnické.V neposlednom rade zabezpečuje aj výmaľby objektov.

IČO: 27687945
DIČ: CZ27687945
Okres: Brno-venkov
Štát: Česká republika
Pr. forma: spoločnosť s r. o.
Počet zamestnancov: nešpecifikovaný
Obrat: neudané
Kontaktná osoba: Pavel Oulehla

Telefón:
+420 604 416 995

E-mail:
oulehlareal@seznam.cz

Web:


Kontaktné osoby:
Pavel Oulehla
tel: +420 604 416 995
e-mail: oulehlareal@seznam.cz


GPS: 49°4′11.78″ N, 16°26′40.6″ E

QR kód firmy OULEHLA-REAL s.r.o.

Kontaktný formulár
captcha