Samsontech
Josef Samson


Firma Samsontech sa už cez 20 rokov venuje predaju a prenájmu kancelárskej techniky a poskytuje aj záručný a pozáručný servis.
V našom sortimente nájdete kopírovacie a tlačové zariadenie značiek DEVELOP, KONICA-MINOLTA, HP, Brother a Epson.

Tlačiarne zakúpené u nás Vám dovezieme do firmy alebo domov, všetko potrebné nainštalujeme a podľa potreby aj zaškolíme prípadnú obsluhu.
Ak si zariadenie nepotřebnujete zakúpiť, môžete si ich u nás len prenajať. V ponuke je okrem kancelárskej techniky nájdete aj dataprojektory EPSON a BenQ alebo ďalšie nevyhnutné kancelárske pomocníkov ako skartovačky, notebooky a ďalšie. Záručný aj pozáručný servis je samozrejmosťou.

Sme autorizovaný predajca tlačiarenské techniky čiernobielych aj farebných tlačiarní. V ponuke máme tlačiarne laserové aj multifunkčných kopírovacích stroja značiek:

- DEVELOP (INEO 4750, INEO 554E, INEO 558, ...)
- KONICA-MINOLTA (BIZHUB 185, BIZHUB 226, ...)

Naša firma už dlhodobo pôsobí na trhu a neustále sa snažíme zlepšovať naše služby tak, aby sme pre Vás vždy dokázali nájsť optimálne riešenie. Pôsobíme v oblastiach Brno, Brno-venkov i Vysočina. Pre viac informácií sa neváhajte pozrieť na naše webové stránky alebo nám napísať na našu emailovú adresu. Tešíme sa na budúcu spoluprácu.

Obchodné značky:

Develop, HP, Brother, Epson, KONICA-MINOLTA

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Samsontech Josef Samson
WEBOVÁ STRÁNKA
Samsontech
www.samsontech.cz
Adres

Adres

Nezvalova 1356
Předklášteří 666 02

info@samsontech.cz
+420 604 988 999


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha