Lubomír Votava s.r.o.


Uľahčite si vjazd do vašej garáže alebo haly vďaka posuvným, sekčným, dvojkrídlovým alebo rolovacím bránam od firmy Lubomír Votava s.r.o. z Hrotovicích u Třebíča. Pomôžeme Vám tiež s oplotením a výstavbou plotu a brán s elektrickým pohonom okolo vášho pozemku. Poskytujeme aj servis a opravy dverí a brán.

Vráta vyrábame pre zákazníkov vždy na mieru - stačí, keď si vyberiete dizajn, povrchovú úpravu a farebné prevedenie. Zhotovíme klasická dvojkrídlová vráta, ale aj brány rolovacie alebo moderné sekčné brány, ktorá prinášajú vysokú bezpečnosť a vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Pre vlastníkov priemyselných objektov, skladov a hál máme riešenie v podobe sekčných priemyselných brán, ktoré obstoja aj v nenáročnějším prevádzke.

Oplotíme Váš dom, pozemok, záhradu alebo priemyselný objekt. K rodinným domom odporúčame zaobstarať kované oplotenie alebo moderné oplotenie Ťahokov, ktoré na prvý dojem zaujme nevšedným vzhľadom. Pre oplotenie záhrad a športových areálov je vhodné drôtené oplotenie - poplastované pletivo. Prakticky bezúdržbovou variantu plotu potom predstavuje PVC oplotenie s plastovými palubovkami, ktoré imitujú drevo. Pre oplotenie firemných areálov sú potom vhodné plotové panely, ktoré sú vyrobené zo silnejších drôtov zaručujúcich dlhšiu životnosť a väčšiu bezpečnosť.

Hladký prejazd na Váš pozemok alebo do firemného areálu Vám zabezpečí naše brány s elektrickým pohonom. Dostupné sú v prevedení posuvné brány nesené elektrické, pojazdové alebo dvojkrídlové.

Vykonávame aj záručný a pozáručný servis na vráta a brány dodané a namontované našou firmou.

Medzi naše ďalšie činnosti tiež patrí zákazková výroba v oblasti zámočníckych prác. Vyrobíme Vám zábradlia, schodiská, prístrešky a ďalšie konštrukcie.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Lubomír Votava s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Lubomír Votava s.r.o.
www.votavovo.cz
Adres

Adres

Třebíčská 628
Hrotovice 675 55

jan@votavovo.cz
+420 734 482 848


Nájdete nás aj tu:

FacebookARES
captcha