CARTINT, s.r.o.
Profesionální tónování autoskel Olomouc


Firma Cartint prijíma zákazky v regióne Olomouc, Prostějov na tónovanie autoskiel bez demontáže. Aplikujeme autofólie - protislnečné aj špeciálne 3D polepy na auto.
Ďalej dodávame bezpečnostné, tepelne izolačné fólie na okná budovy. U skiel budov vykonávame tónovanie a montujeme bezpečnostné sklá na budovy.

Na zákazku navrhneme a realizujeme 3D polepy karosérie vozidla.

Pôsobíme po celej Morave.
Montážne dielňa:
 -Zlín-Lúky, Pod Šternberk 306, areál Zlínprojekt.

Tónovanie autoskiel so zárukou 5 rokov- aplikácie špeciálne fólie bez demontáže skla.
Prednosťami autofólie je odolnosť proti odreniu, poškriabaniu, mastnote aj farebná stálosť a dlhá životnosť.
Vďaka fólii budete vo voze chránení proti UV žiareniu, teplota vo vozidle sa zníži a nehrozí oslnenie vodiča.
Váš automobil získa dokonalejší vzhľad a bude súčasne lepšie chránený proti vniknutiu zlodejov. Skla s bezpečnostnou fóliou sú spevnená a zatmavené sklá zníži prehľad o tom, čo sa nachádza v interiéri Vášho vozidla.

Fólie na karosérie - ochrana laku vozidiel fóliou.
Jedná sa o prezliekacie 3D fólie čiže wrap fólie vyvinuté v USA. Tieto špeciálne upravené hybridné fólie sú vhodné pre čiastočné i úplné potiahnutí karosérie vozidla, motocykla, lode, snežného i vodného skútra aj iných dopravných prostriedkov.
Vďaka týmto fóliám máte možnosť zmeniť farbu aj dizajn Vášho vozidla oveľa rýchlejšie a ľahšie ako pri bežnom lakovaní karosérie. Váš pôvodný lak navyše zostane chránený pred poškriabaním a zmenou farby.

Okenné fólie na budovy:
- číre bezpečnostné fólie - vhodné pre priemyselné prevádzky, školy, škôlky, presklené dvere, sklenené steny a pod, spomalí šírenie požiaru, zvýši ochranu proti zlodejom, proti účinkom tlakovej vlny aj proti poranenia pri rozbití skla
- protislnečné:
  - reflexívne fólia - zabezpečí ochranu pred prestupom tepla do interiéru oknami, sú opatrené vrstvou kovu, vďaka ktorej sa slnečné lúče odrazí, tieto fólie sú nepriehľadné z exteriéru, ale transparentnosť z interiéru von je zachovaná
- solárne izolačná fólia do interiéru - sú vhodné pre zníženie nákladov na vykurovanie, teplo sa od fólie na skle z vnútornej strany odráža späť do miestnosti, nedochádza teda k tepelným stratám
  - termoizolačné fólie - tiež znižujú tepelné straty cez sklá okien či dverí až o 20%, inštalujú sa zvnútra. Na výber sú číre aj farebné varianty, možno teda vhodne použiť ako dizajnový prvok.

Kreatívne štúdio Design By Cartint.
Vizualizácia farebných kombinácií prezliekacie fólií na autá.
Návrhy, realizácia:
- originálne reklamné polepy na súkromné vozidlá, firemné autá, iné firemné propagačné materiály a reklamné nosiče.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA CARTINT, s.r.o. Profesionální tónování autoskel Olomouc
WEBOVÁ STRÁNKA
CARTINT, s.r.o.
www.cartint.cz
Adres

Adres


Olomouc 772 00

cartint@cartint.cz
+420 603 232 700


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha