CARTINT, s.r.o.
Fólie na ochranu laku auta Šumperk


Spoločnosť CARTINT, s.r.o. je špecialistom na
prezliekacie fólie na auto a 3D celopolepmi vozidiel. V oblasti tónovanie autoskiel tiež zaistíme okenná alebo termoizolačné fólie na sklo vrátane dodávky bezpečnostného skla. Zákazky prijímame a realizujeme nielen v regióne Šumperk, ale aj po celej Morave.

Aplikujeme aj okenné fólie na sklo, okná - termoizolačné, protislnečné, bezpečnostné.
Vykonávame aj tónovanie autoskiel bez demontáže, tónovanie skiel budov a dodávame bezpečnostné sklá na budovy.

Tónovanie autoskiel so zárukou 5 rokov - aplikácia špeciálne fólie bez demontáže skla.
Autofólie je výhodná predovšetkým ako odolnosť proti odreniu, poškriabaniu a mastnote, ale tiež je obľúbená pre svoju farebnú stálosť a dlhú životnosť.
Vďaka fólii budete vo voze chránení proti UV žiareniu, teplota vo vozidle sa zníži a nehrozí oslnenie vodiča.
Váš automobil získa dokonalejší vzhľad a bude súčasne lepšie chránený proti vniknutiu zlodejov. Skla s bezpečnostnou fóliou sú spevnená a zatmavené, vďaka čomu sa zníži prehľad o tom, čo sa nachádza v interiéri Vášho vozidla.

Fólie na karosérie - ochrana laku vozidiel fóliou.
Jedná sa o prezliekacie 3D fólie čiže wrap fólie vyvinuté v USA. Tieto špeciálne upravené hybridné fólie sú vhodné pre čiastočné i úplné potiahnutí karosérie vozidla, motocykla, lode, snežného i vodného skútra aj iných dopravných prostriedkov.
Vďaka týmto fóliám máte možnosť zmeniť farbu aj dizajn Vášho vozidla oveľa rýchlejšie a ľahšie ako pri bežnom lakovaní karosérie. Váš pôvodný lak navyše zostane chránený pred poškriabaním a zmenou farby.

Okenné fólie na budovy:
- číre bezpečnostné fólie - vhodné pre priemyselné prevádzky, školy, škôlky, presklené dvere, sklenené steny a pod, spomalí šírenie požiaru, zvýši ochranu proti zlodejom, proti účinkom tlakovej vlny aj proti poranenia pri rozbití skla
- protislnečné:
- reflexívne fólia - zabezpečí ochranu pred prestupom tepla do interiéru oknami, sú opatrené vrstvou kovu, vďaka ktorej sa slnečné lúče odrazí, tieto fólie sú nepriehľadné z exteriéru, ale transparentnosť z interiéru von je zachovaná
- solárne izolačná fólia do interiéru - sú vhodné pre zníženie nákladov na vykurovanie, teplo sa od fólie na skle z vnútornej strany odráža späť do miestnosti, nedochádza teda k tepelným stratám
- termoizolačné fólie - tiež znižujú tepelné straty cez sklá okien či dverí až o 20%, inštalujú sa zvnútra. Na výber sú číre aj farebné varianty, možno teda vhodne použiť ako dizajnový prvok.

Kreatívne štúdio Design By Cartint.
Vizualizácia farebných kombinácií prezliekacie fólií na autá.
Návrhy, realizácia:
- originálne reklamné polepy na súkromné vozidlá, firemné autá, iné firemné propagačné materiály a reklamné nosiče.

Montážne dielňa:
 -Zlín-Lúky, Pod Šternberk 306, areál Zlínprojekt.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA CARTINT, s.r.o. Fólie na ochranu laku auta Šumperk
WEBOVÁ STRÁNKA
CARTINT, s.r.o.
www.cartint.cz
Adres

Adres


Šumperk 787 01

cartint@cartint.cz
+420 603 232 700


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha