Studio MPilates


Štúdio MPilates so sídlom v Prahe Počerniciach je štúdio zdravého pohybu, s ponukou masáží a kozmetického ošetrenia. Ponúkame napríklad pilates, čo je inteligentné cvičenie pre všetky vekové kategórie, pre ženy aj pre mužov, pri ktorom prepojíte telo aj myseľ. Je vhodné predovšetkým ako prevencia bolestí chrbta, uvoľnenie krčnej chrbtice a pretiahnutie celého tela. Ďalej ponúkame lekcie jogy, pre pokročilé lekcie tabaty – kruhový tréning, čo je efektívna metóda na spaľovanie tukov.
Liečebné terapie ponúka terapia reiki, harmonizácia čakier, čistiace telové sviece, kineziologické tejpovanie, Dornovu metóda). Pre všetky vekové kategórie je u nás vhodná metóda SM SYSTÉM, čo je stabilizačný a mobilizačný systém – špirálová stabilizácia chrbtice za pomoci elastického lana. Účinná liečba skoliózy. Vhodné pri bolestiach chrbta aj ako prevencia. A výhradne pre mužov ponúkame lekcie Zdravý chrbát pre mužov, ktoré sú zamerané na správne dýchanie, posilnenie stredu tela a pretiahnutie.
Ďalej ponúkame kozmetické ošetrenie ako je napríklad. čistenie pleti, chemický peeling, predlžovanie rias, depilácia a ošetrenie pre teenagerov a súčasťou našej ponuky je tiež veľké množstvo rôznych masáží (napr. lymfatická masáž a hĺbková masáž).

Naša činnosť:
- masáže (napr. lymfatická masáž a hĺbková masáž).
- kozmetické ošetrenie
- pilates
- jóga
- liečebné terapie (reiki, harmonizácia čakier, čistiace telové sviece, kineziologické tejpovanie, Dornova metóda)
- lekcie SM SYSÉM
- lekcia Zdravý chrbát pre mužov
a ďalšie.

Naše štúdio sídli v Prahe 9 na ulici Zdoňovská 2992/15.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Studio MPilates
WEBOVÁ STRÁNKA
Studio MPilates
www.mpilates.cz
Adres

Adres

Zdoňovská 2992/15
Praha 9 - Horní Počernice 193 00

info@mpilates.cz
+420 723 073 459


Nájdete nás aj tu:

FacebookARES
captcha