Schoeller Allibert Czech Republic s.r.o.


Spoločnosť Schoeller Allibert s.r.o. z Českej republiky, ktorá je členským štátom EÚ, sa zaoberá vývojom a výrobou prepravných obalov, ktoré sú navyše vratné. Vďaka viac ako 50-ročným skúsenostiam a inováciám patríme medzi európsku elitu na celosvetovom trhu. Vyrábame plastové a paletové prepravky, palety, kontajnery, skladacie boxy, krabice aj nápojové vratné obaly.

Pôsobíme v oblasti automobilového priemyslu, potravinárskej výroby, poľnohospodárstva, nápojového priemyslu, maloobchodu, priemyselnej výroby a poolingových služieb.

Naše produkty sú vyrábané v štandardných veľkostiach, aj na mieru, presne podľa požiadaviek našich zákazníkov. Takže v našom sortimente nájdete skladacie malé prepravky, pevné aj skladacie paletové kontajnery, nápojové prepravky, stohovateľné zasúvacie prepravky, palety, vozíky, vedierka a IBC kontajnery.

Sme schopní dodávať na zákazku aj modely pokrokového designu a spracovať pre našich zákazníkov analýzy šetrenia logistických nákladov. Zameriavame sa na logistiku, baliace procesy, hľadáme možnosti na zlepšenie a najvhodnejšie riešenie.

Poskytujeme nielen predaj, ale aj prenájom plastových paletových kontajnerov. Podmienky pre prenájom nájdete na našom webe.

Naše produkty si obľúbite vďaka ich kvalite, odolnosti a udržateľnosti, čo vedie k vyššej efektivite, ziskovosti a znižovaniu nákladov na dopravu i objemu odpadu.

Témy:

plastové prepravky, palety, kontajnery, skladacie boxy, škatule, nápojové vratné obaly, paletové Česko

FIREMNÉ ČLÁNKY

Obal roka 2016? Všestranná plastová prepravka EuroClick

Obal roka 2016? Všestranná plastová prepravka EuroClick
Skladovanie a prevážanie najrôznejších druhov tovaru vám zjednoduší prepravka EuroClick, ktorú vyvinula spoločnosť Schoeller Allibert s.r.o. Plastové stohovacie prepravy sú mimoriadne pre svoju nízku hmotnosť, vynikajúcu stabilitu a nekonečné možnosti prispôsobenia. A preto získala prepravka ...
AKTUÁLNE PONUKY

skladací paletový kontajner, veľkoobjemový s vysokou nosnosťou šetrí logistické náklady - Česká republika

skladací paletový kontajner, veľkoobjemový s vysokou nosnosťou šetrí logistické náklady - Česká republika
Ak potrebujete kvalitné skladacie plastové kontajnery, ktoré sa vyznačujú vysokou nosnosťou, nízkou váhou, veľkým objemom, obráťte sa na spoločnosť Schoeller Allibert Slovakia s.r.o. z Českej republiky. Naše kontajnery spĺňajú vysoké požiadavky na nosnosť aj napriek svojej nízkej váhe. Ďalšou ...

Prepravné obaly a prepravky pre E-commerce, internetové podnikanie - dodávame z Českej republiky

Prepravné obaly a prepravky pre E-commerce, internetové podnikanie - dodávame z Českej republiky
Vhodné prepravné obaly pre E-commerce, teda internetové podnikanie môžete zakúpiť u firmy Schoeller Allibert s.r.o., ktorá vám dodá prepravky vhodné pre jednoduchú distribúciu, prepravu aj skladovanie. Hľadáte prepravné obaly, ktoré budete môcť vhodne využívať pri vašom internetovom podnikaní? ...
POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Schoeller Allibert Czech Republic s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Schoeller Allibert Czech Republic s.r.o.
www.schoellerallibert.com
Adres

Adres

Na Rovince 879
Ostrava - Hrabová 720 00

info.czechrepublic@schoellerallibert.com
+420 596 790 010


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha