BOCHEMIT přípravky na ochranu dřeva


Bochemie je globálnym dodávateľom ucelených chemických riešení pre nasledujúce trhové segmenty:

Ochrana dreva

Drevo chránime už 50 rokov!

BOCHEMIT je synonymum pre ochranu dreva.
Bol uvedený na trh v roku 1993 ako nástupca predchádzajúcej značky fungicídnych a insekticídnych produktov určených na ochranu dreva.

Prečo Bochemit:

+ Profesionálny produkt ako pre dlhodobú, tak krátkodobú ochranu stavebného reziva a ďalších drevených prvkov proti drevokaznému hmyzu, hubám a plesniam.

+ Vysoký užívateľský komfort pre ľahkú a jednoduchú aplikáciu, ktorú ocenia profesionáli aj domáci majstri.

+ Aplikácia náterom, postrekom, máčaním, injektážou, Vákuum-tlakovou impregnáciou.

+ Jedinečné zloženie novej generácie biocídnych látok, ktoré poskytujú dokonalú ochranu proti drevokaznému hmyzu, drevokazným hubám a plesniam, a ktoré umožňujú drevu prirodzene dýchať.

+ Rýchlo a rovnomerne preniká do dreva a následne ho chránia.
- Spĺňa všetky súčasné európske normy a predpisy, na základe ktorých sú produkty certifikované.
- Vlastné výskumné centrum priamo zamerané na výskum a vývoj produktov v oblasti ochrany dreva.
- Produkty sú neustále zlepšované a inovované tak, aby zodpovedali najmodernejším trendom trhu a požiadavkám zákazníkov.

+ Technická pomoc a podpora.

+ Naši odborníci sú pripravení vám pomôcť s technológiou impregnácia, priebežným poradenstvom, nastavením správnej koncentrácie aplikačných roztokov.

+ Profesionálne a spoľahlivá ochranu dreva a predchádza tak možným komplikáciám a nákladom spojených s následnou sanáciou napadnutého dreva.

Nepodceňujte pri stavbách alebo rekonštrukciách drevených objektov alebo prvkov prevenciu proti napadnutiu biotickými škodcami.
Náklady na sanáciu môžu aj mnohonásobne prevýšiť náklady na prevenciu.

Ošetrujte značkou BOCHEMIT najmä:
-krovy a ostatné strešné rezivo
-Drevené nosné prvky
-Drevené prvky ťažko v stavbe nahraditeľné
-drevená obloženie, štíty budov
-altány, terasy
-ploty, vráta, bránky
-lavice a lavičky
-chmelnicové stĺpy
-Drevené stĺpy elektrického vedenia
-roubenky, drevené kostoly, kaplnky a kaplnky
-Drevené prvky na detských ihriskách (hojdačky, výlezy, veže, hrazdy)


Povrchová úprava kovov

Jedným z odborov, v ktorom Bochemie podniká na trhu B2B vo svetovom meradle, je oblasť odokujování dlhých nerezových produktov. Ťažiskovým produktom je FEROPUR ™. Tento výrobok je základom unikátna technológia morenie nerezových ocelí a zliatin v redukčnej tavenine. Ďalším výrobkom je chlorid zinočnatý používaný najčastejšie ako súčasť taviva v procese žiarového zinkovania.

Materiály pre priemyselné akumulátory

Bochemie sa špecializuje na výrobu kladných, záporných akumulátorových hmôt, Ni (OH) 2, ihlové perforovaných pások a elektródových dosiek pre použitie v priemyselných alkalických Ni - Cd a Ni - Fe akumulátoroch.

Nano oxid zinočnatý

Naša spoločnosť sa takmer pol storočia zaoberá chémiou zinku a v posledných rokoch vyvíja značné úsilie stať sa významným producentom nano oxidu zinočnatého. V rámci výskumu a vývoja sme v Bochemie vyvinuli unikátnu ekologickú technológiu výroby nano ZnO s extrémne vysokým povrchom. Produkt sa vďaka svojim parametrom radí medzi najpokročilejšie nanomateriály.

Metalizácia textilných materiálov

Vysoký dopyt po nových textilných materiáloch, a to z rôznych oblastí priemyslu, nás viedla k vývoju unikátnej patentovanej technológie chemického nanášania rôznych typov kovov na povrch textilných materiálov.
Pokovaná textílie MEFTEX dosahuje vďaka našej unikátnej patentovanej technológii pokovanie výnimočných nových technických vlastností a zároveň si zachováva všetky vlastnosti pôvodného materiálu (ľahkosť, pružnosť, priedušnosť, pevnosť v ťahu, textilné vzhľad).

Hygiena a dezinfekcia

Vďaka štyridsiatich rokom skúseností s výrobou a vývojom čistiacich a dezinfekčných prostriedkov pre domácnosť a profesionálne použitie (značky Savo, Chloramin, Desam, Septoderm, Chirox i.) Ponúkame obchodným partnerom spoluprácu v oblasti výskumu, vývoja a výroby privátnych značiek v tejto oblasti.

Bochemie buduje svoje know-how už viac ako 110 rokov. Vďaka dlhodobému intenzívnemu výskumu a vývoju sme sa stali popredným výrobcom moderných chemických prípravkov, ktoré pružne odpovedajú na aktuálne potreby zákazníkov.

Obchodné značky:

Bochemit, Feropur, Meftex

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA BOCHEMIT přípravky na ochranu dřeva
WEBOVÁ STRÁNKA
BOCHEMIT přípravky na ochranu dřeva
www.bochemit.eu
Adres

Adres

Lidická 326
Bohumín - Nový Bohumín 735 81

bochemie@bochemie.cz
+420 602 586 665


Nájdete nás aj tu:

FacebookARES
captcha