Ponuka bola vložená dňa:13.04.2015
Zadávateľom ponuky je firma

Čištění fasád Zlín

Práca vo výškach - čistenie fasád, montáže aj nátery konštrukcií Zlín

Práca vo výškach - čistenie fasád, montáže aj nátery konštrukcií ZlínPráca vo výškach - čistenie fasád, montáže aj nátery konštrukcií ZlínPráca vo výškach - čistenie fasád, montáže aj nátery konštrukcií Zlín

Spoločnosť ST.P.Falco už takmer 20 rokov poskytuje práce vo výškach za použitia horolezeckej techniky - montáže aj nátery konštrukcií, čistenie fasád, opravy striech.

Poskytujeme kompletné služby v rámci údržby a opravy stavieb vo výškach - zákazky realizujeme po celej Českej republike a aj na Slovensku - kontaktovať nás môžete na tel.: +420 607 213 555.

Kladieme dôraz na starostlivo odvedenú prácu s použitím osvedčených materiálov, ktoré sú šetrné aj k životnému prostrediu. V odbore výškové práce s horolezeckou technikou máme dlhoročné skúsenosti, predovšetkým s čistením a zvýšením ochrany rôznych typov fasád, striech, sôch, pomníkov a ďalších stavebných povrchov.

Medzi ďalšie služby patria aj výškové umývanie presklených plôch, fotovoltaických panelov, čistenie v priemyselných prevádzkach či odpratávanie snehu zo striech.

Našim cieľom je vždy maximálne uspokojiť priania a potreby klientov.
Zamestnanci ST.P.Falco vykonajú všetky práce v dohodnutom termíne, spoľahlivo, kvalitne a hlavne za prijateľné ceny.

Pomocou horolezeckej techniky realizujeme aj rôzne stavebné práce ako búracie práce, opravy omietok a betónových konštrukcií, nátery, opravy striech, odkvapov, hromozvodov atď.
V neposlednom rade tiež montáž oceľových konštrukcií a striešok nad balkóny.
V spolupráci s partnermi je možné zabezpečiť dodatočnú montáž balkónu na akýkoľvek obytný dom.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Práca vo výškach, výškové práce, umývanie okien, fasády Zlínsky kraj

Práca vo výškach, výškové práce, umývanie okien, fasády Zlínsky kraj

Spoločnosť Čištění fasád Zlín - ST.P.Falco, s.r.o. sa špecializuje na výškové práce pomocou horolezeckej techniky. Tieto práce vykonáva v ČR aj na Slovensku. Práce vo výškach sú nutné napr. pri umývaní okien, čistení fasády viacposchodového domu. Horolezeckou technikou zabezpečíme aj výrub ...

Čištění fasád Zlín
Rizikové práce vo výškach - čistenie, nátery, impregnácia striech Zlín

Rizikové práce vo výškach - čistenie, nátery, impregnácia striech Zlín

Hľadáte firmu z ČR s dlhoročnými skúsenosťami v odbore výškové práce v regióne Zlínsky kraj? Potom je najlepšou voľbou spoločnosť Čištění fasád Zlín. Špecializácia na rizikové práce vo výškach - zameranie na opravy, čistenie, nátery a impregnáciu striech, odstránenie snehu a výmena strešných ...

Čištění fasád Zlín