Špecialista na čistenie a ochranu povrchov, výškové práce aj rôzne stavebné práce

Hľadáte kvalitné služby v oblasti čistenia a opráv povrchov stavieb a ich vnútorných častí? Obráťte sa na odborníkov zo spoločnosti Čištění fasád Zlín, ktoré vďaka dlhoročnej praxi dokážu zabezpečiť komplexný servis v prípade zákazky akéhokoľvek rozsahu.

Čištění fasád Zlín - čistenie fasád

Čištění fasád Zlín: nielen údržba a opravy častí stavieb

Hlavným predmetom činnosti spoločnosti Čištění fasád Zlín je poskytovanie komplexných služieb v oblasti ochrany a čistenia fasád a ďalších stavebných povrchov, ale portfólio služieb je omnoho širšie. Sme špecialisti na údržbu a opravy vonkajších a vnútorných častí stavieb, prácu vo výškach s použitím horolezeckej techniky, búracie práce, montáž oceľových konštrukcií a množstvo ďalších stavebných prác či činností spojených s údržbou a rekonštrukciami.

Na základe mnohoročných skúseností sme pripravení navrhnúť klientovi optimálne technické riešenie za dobrú cenu a realizáciu vo veľmi krátkom termíne k jeho plnej spokojnosti. Aby sme boli schopní za každých okolností prispôsobiť sa najmodernejším metódam, technológiám a materiálom, sú naši pracovníci pravidelne preškoľovaní, a teda plne spôsobilí aj pre náročné realizácie zákaziek.


Ochrana a čistenie povrchov

Aby si rôzne druhy povrchov stavieb zachovali nielen správnu funkčnosť a dlhú životnosť, ale aj estetickú hodnotu, je potrebné zabezpečiť im adekvátnu starostlivosť. Či už sa jedná o fasády s omietkou, s obkladmi, hliníkové, sklenené alebo z akýchkoľvek iných materiálov, postaráme sa o ich dokonalé vyčistenie a ochranu špeciálnymi nátermi, ktoré ich ochránia pred vonkajšími vplyvmi. Práca vo výškach s použitím horolezeckej techniky pre nás nie je žiadny problém. Taktiež realizujeme čistenie fotovoltaických panelov, impregnáciu strešných krytín, odpratávanie snehu zo striech a ďalšie práce podľa individuálnych požiadaviek.

Čištění fasád a ochrana povrchů Zlín


Stavebné práce a rekonštrukcie

Okrem ochrany a čistenia povrchov realizujeme aj široké spektrum stavebných prác, napríklad búracie práce, demontáž konštrukcií a komínov, opravy fasád, balkónov, odkvapov, hromozvodov či striech, nátery podláh, montáž oceľových konštrukcií, tmelenie škár v panelových domoch a mnoho ďalších úkonov. Ak ste v zozname stavebných prác a rekonštrukcií nenašli riešenie vášho problému, neváhajte nás kontaktovať.

Kontaktujte nás na prostredníctvom e-mailu


Obráťte sa na skúsených odborníkov z firmy Čištění fasád Zlín

Dlhoročné skúsenosti, kvalifikovaný pracovníci, spolupráca s renomovanými dodávateľmi, časová flexibilita a rýchlosť realizácie sú hlavnými prednosťami firmy Čištění fasád Zlín, ktorá vždy ponúkne to najvýhodnejšie riešenie vášho problému. Navštívte webové stránky spoločnosti, kde nájdete viac informácií a všetky kontakty.


Viac informácií nájdete na našich stránkach tu  https://www.kurfurst.cz/
Vydané 12.01.2015
12 Prezretí
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Čištění fasád Zlín FAIRA pharmaceuticals s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Čištění fasád Zlín
www.kurfurst.cz
Adres

Adres

Náves 19
Pohořelice 763 61

mail@kurfurst.cz
+420 607 213 555


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramwww.ceskaporadna.czARES
captcha