Kamenictvi Olomouc
Petr Svardala


Kamieniarstwo Petr Švardala z siedzibą w Ołomuńcu zajmuje się produkcją wyrobów z kamienia zarówno na zewnątrz, jak i do wnętrz. Produkujemy kamienne blaty i umywalki, kominki, schody i klatki schodowe, parapety, płyty chodnikowe lub grillowe. Nasze produkty obejmują również pomniki i groby. Jesteśmy w stanie wyprodukować wszystkie wyroby z kamienia nie tylko dla klientów z Ołomuńca, Prostějova i Přerova, ale także z okolic Ostrawy i Brna.

Kamieniarstwo i produkty firmy kamieniarskiej Švardala obejmują:
- blaty kuchenne
- blaty umywalkowe
- podszewka kominków
- Płyty grillowe
- parapety
- schody i klatki schodowe
- kamienne płytki ścienne i podłogowe
- blaty stołowe

Specjalizacją naszego warsztatu rzeźbienia w kamieniu jest produkcja i montaż kamiennych blatów kuchennych i łazienkowych do umywalek. W naszej kamieniarce wykonujemy również inne elementy kamienne odpowiednie zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Zapewniamy naszym klientom kompletne usługi w zakresie przetwarzania zamówień, od projektu po wdrożenie i montaż.

Wszystkie wyroby z kamienia można wytwarzać również dla klientów z takich miast jak Sternberk, Unicov, Litovel, Zabreh, Sumperk, Mohelnice, Prerov, Vyskov, Lipnik nad Becvou, Hranice, Roznov pod Radhostem lub z okolic Brna.

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Kamenictvi Olomouc Petr Svardala
Strona (witryna) internetowa
Kamenictvi Olomouc
www.kamenictvi-svardala.cz
Adres

Adres

Holicka 898/31
Olomouc 772 00

svardi@seznam.cz
+420 608 770 097

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha