IO Vit Kuta s.r.o.


  • pręty okucia , kolumny i balustrady , ogrodzenia kratowe, ślusarz artystyczny oraz balustrady , bramy
Nasza firma IO Vít Kůta s.r.o. od początku swojej działalności w latach 90. specjalizuje się w kontroli, sortowaniu, pomiarach, montażu sprężyn i konfekcjonowaniu produktów finalnych. W dłuższej perspektywie nasza firma oferuje możliwość prac domowych. Posiadamy certyfikat jakości ISO 9001:2008 (certyfikat LL-C).

Usługi:
- inspekcja, sortowanie sprężyn
- montaż i pakowanie sprężyn
- oferuj opcje pracy domowej

Firma została założona w latach 90-tych na terenie szkoły podstawowej Rovná. W tych latach rozpoczęliśmy również główną współpracę z firmą SCHERDEL. W listopadzie 2006 firma przeniosła się do siedziby MONSTAV w Dolnym Rychnovie. Tutaj firma działa do dnia dzisiejszego. W 2008 roku firmę dotknął kryzys gospodarczy, w wyniku czego zmniejszyła się liczba pracowników. Kolejna duża zmiana nastąpiła w kwietniu 2009 roku, kiedy obecny właściciel przejął firmę. Ten rok wiąże się również z ponownym rozwojem naszej firmy.

Obecnie firma zatrudnia około 75 pracowników. Dzięki stale rosnącemu zapotrzebowaniu klientów możliwe było stworzenie pracy dwuzmianowej. W tym roku przeprowadzono gruntowne remonty naszych budynków.

Znajdziesz nas w Dolnym Rychnovie przy ulicy Bergmannova 536.

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa IO Vit Kuta s.r.o.
Strona (witryna) internetowa
IO Vit Kuta s.r.o.
www.kuta-group.cz
Adres

Adres

Bergmannova 536
Dolni Rychnov 356 04

info@kuta-group.cz
+420 352 627 484

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookARES
captcha