barvyartemiss.cz, s.r.o.


U Oburky 953/7, Trebic 675 45
Artykuły artystyczne do kreatywnej kreacji można kupić w sklepie internetowym czeskiej firmy barvyartemiss.cz. Sprzedajemy farby do prac kreatywnych - do tekstyliów, do pieczenia, akrylowe, ale także farby nadające się do szkła, skóry i porcelany. W e-sklepie znajdziesz również szeroką gamę artykułów artystycznych.

Nasz e-sklep to odpowiednie miejsce dla wszystkich kreatywnych. Sprzedajemy farby czeskiej produkcji do pracy twórczej. Jeśli lubisz malować na szkle, porcelanie, kamieniu, ceramice, skórze i tekstyliach, w naszym sklepie internetowym kupisz wszystko, czego potrzebujesz do malowania i tworzenia dzieł sztuki.

Możesz stworzyć piękne kolorowe obrazy, które nie znikną ani nie wyblakną po praniu, korzystając z naszych kolorów tekstyliów. Mamy do wyboru klasyczne i batikowe kolory tekstyliów, kolory z efektami specjalnymi oraz produkty przeznaczone do barwienia jedwabiu lub ciemnych tekstyliów. Możesz także kupić utwardzacze do tekstyliów, zagęszczacze lub rozcieńczalniki do farb tekstylnych.

Przy pomocy zestawu wypalanych farb można według własnej wyobraźni ozdobić przedmioty ze szkła, ceramiki, porcelany i innych materiałów nienasiąkliwych, które można nagrzać do 150°C - po pomalowaniu obrazu nakładamy dekorację przedmiot do piekarnika, gdzie zostanie wypalony. Farby piekarnicze posiadają atest na bezpośredni kontakt z żywnością, a dodatkowo obraz wytrzymuje nawet 500 myć w zmywarce.

Możesz również kupić u nas inne artykuły artystyczne. W tej gamie znajdują się plastikowe szablony wykonane z trwałego materiału nadającego się do wielokrotnego użytku - możesz wybrać motywy zwierząt, roślin, drzew, kwiatów, mandali, motywów muzycznych, pojazdów, figurek, owadów i nie tylko. Do wyboru są również kleje i lakiery do decoupage, pasty strukturalne, lakiery uniwersalne i kleje. Do dekoracji można również użyć proszków świecących i emaliujących, brokatowych i kolorowych piasków, pęknięć lub lakierów vintage.

Produkty
  • produkty plastyczne, płótna i ramy, farby temperowe i tusze, kredki i pędzle, pomoce dla artystów
Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha