Restaurace a hotel U Hrocha


Nasza restauracja i hotel U Hrocha znajdują się w regionie Vysočina w pobliżu miasta Žďár nad Sázavou w Škrdlovice u Velkého Dářka. Oferujemy wysokiej jakości zakwaterowanie w dobrej cenie. Idealny na szkolenia, imprezy firmowe, pobyty rodzinne, wesela Žďár nad Sázavou, Vysočina. W sumie 48 miejsc noclegowych i 6 dostawek podzielonych na 12 dwuosobowych i 8 trzyosobowych - możliwość zakwaterowania bez barier. Każdy pokój ma własną łazienkę i toaletę. Możesz u nas skorzystać z kortu tenisowego lub kręgli. Tuż obok hotelu znajduje się letnia restauracja. Jeśli masz dzieci, z pewnością docenisz kącik zabaw dla dzieci.

Niedawno została otwarta nasza nowa "Huta Szkła U Hrocha". W tym projekcie staramy się kontynuować dawną tradycję produkcji szkła hutniczego Škrdlovice. Zwiedzający mogą tu zobaczyć tradycyjną produkcję szkła. Możesz wykonać u nas własny produkt na zamówienie pod okiem szklarza. W sklepie wchodzącym w skład huty można kupić kieliszek lub inną pamiątkę. Nowo otworzyliśmy Privat Wellness w budynku huty szkła, w którym można skorzystać z sauny na podczerwień, kabiny parowej wanny do masażu lub poddać swoje ciało całej gamie masaży dla niezakłóconego relaksu. Oferujemy również chromoterapię.

Dlatego nie wahaj się i odwiedź nasz hotel, wierzymy, że będziesz zadowolony z pobytu u nas. Czekamy z niecierpliwością na twoją wizytę!

Znaki towarowe:

U Hrocha

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Restaurace a hotel U Hrocha
Strona (witryna) internetowa
Restaurace a hotel U Hrocha
www.uhrocha.com
Adres

Adres

c. 272
Skrdlovice 591 01

restaurace@uhrocha.com
+420 602 754 806

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha