Firma oferty - sponsorem jest…. Vztahy jinak - Libuse Jisova | www.vztahy-jinak.czJak być mistrzem swojego życia - Seminarium dla tych, którzy chcą poprawić swoje życie i wierzą, że jest to możliweZapraszam na pierwsze seminarium Principles of Life® zatytułowane „Jak zostać mistrzem swojego życia”. Dla tych, którzy chcą być bardziej pewni siebie, mają bliższe relacje, rozumieją, że konflikty należą do życia.

Principles of Life® to oryginalna praktyczna filozofia życia w Czechach, która pomaga ludziom zorientować się w życiu. Jeśli masz do czynienia z tematami takimi jak niezadowolenie, strach, niepewność, niezdecydowanie, wyrzuty sumienia, niedziałające relacje między partnerami, rodzicami i dziećmi, problemy w pracy lub szkole, nie wahaj się przyjść na seminarium.
Otrzymasz narzędzie, aby dowiedzieć się więcej o swoim życiu, dowiedzieć się, dlaczego czasami wpada w sytuacje, które ci się nie podobają, mają bliższe relacje, rozumieją konflikty, którzy rozwiązują trudną sytuację życiową lub odwrotnie ale w jej życiu brakuje czegoś ważnego.

Ustalam konkretne terminy zgodnie z umową i rozpoczynam w piątek o 14.00,
w soboty i niedziele od 9.00 do 17.00.

Seminarium odbywa się w Nespek u Benešov, V Sadu 66,
Cena trzydniowego seminarium wynosi 4000 CZK.

Więcej informacji na www.principyzivota.cz
lub
Libuše Jíšová
604 636 960


Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha

Inne oferty firmy


Specjalistyczne spotkania tematyczne i współpraca z rodzicami dzieci w przedszkolu

Specjalistyczne spotkania tematyczne i współpraca z rodzicami dzieci w przedszkolu

Regularne spotkania z rodzicami dzieci w wieku przedszkolnym i omawianie codziennych problemów. Wspólnie szukamy odpowiedzi na następujące pytania: Jakiego dziecka nigdy nie powinieneś robić? Jak powiedzieć dziecku „nie”? Co dziecko ...


Czy czujesz się w kącie i nie wiesz, co robić? Seminarium lub konsultacja osobista

Czy czujesz się w kącie i nie wiesz, co robić? Seminarium lub konsultacja osobista

Czy poczułeś się osaczony? Czy nie wiemy, co robić w różnych sytuacjach, w odniesieniu do dzieci, partnera lub kolegi w pracy? Czujesz się osaczony i nie wiesz, co robić w różnych sytuacjach, z dzieckiem, partnerem lub współpracownikiem ...