Firma oferty - sponsorem jest…. SITAP, s.r.o.Siatki druciane przemysłowe i do ogrodu - produkcja, sprzedaż CzechyJeśli zamierzasz zbudować ogrodzenie lub poszukujesz odpowiedniej siatki nadającej się jako sortownica materiałów sypkich, wybieraj siatki druciane produkcji firny SITAP s.r.o. z siedzibą w pobliżu miejscowości Přerov, Czechy.

Firma SITAP s.r.o. produkuje siatki z prostokątnych lub kwadratowych otworów o różnych rozmiarach - na życzenie wyprodukujemy wybrany przez Państwa rozmiar. Siatka ogrodzeniowa jest wykonana jest z pół-twardych drutów stalowych, które można na życzenie klienta ocynkować.

Siatki druciane nadają się zarówno dla przemysłu i ogrodu - zastosowanie:
- budowa płotu lub ogrodzenia
- siatki do klatek dla hodowli zwierząt futerkowych na hodowlę
- sortownice materiałów sypkich i stałych
- kraty, dekoracje i pokrowce
- balustrady do wnętrz.

Na życzenie klienta możemy zapewnić transport siatek drucianych pośrednictwem transportu samochodowego i kolejowego w całej Republice Czeskiej i Słowackiej i za granicą.


Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha

Inne oferty firmy


Produkcja spawanych sieci na zamówienie - siatki spawane w różnych wariantach Czeski

Produkcja spawanych sieci na zamówienie - siatki spawane w różnych wariantach Czeski

Siatki spawane są szeroko stosowane, jeśli poszukujesz producenta takich siatek, który jest w stanie wyprodukować je z dużą precyzją i wariantami, następnie skontaktuj się ze spółką SITAP s.r.o. z Czech. Siedziba: Horní Újezd - Kraj ...


Siatki spawane i wzmocnione - produkcja, sprzedaż, e sklep

Siatki spawane i wzmocnione - produkcja, sprzedaż, e sklep

Czy planujesz ogrodzić działkę lub ogród czy może poszukujesz odpowiedniej siatki do celów budowlanych? Firma SITAP, s.r.o. je producentem drutów stalowych, ogrodzenia, siatek spawanych i wzmocnionych, które możesz wybrać w naszym sklepie ...