SITAP, s.r.o.


Horni Ujezd 92, Horni Ujezd 753 53
SITAP, s.r.o. to firma z Czech, która zajmuje się przetwarzaniem drutu. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży drutu żeberkowanego, dwustronnego i jednostronnego utwierdzonego, w tym spawanych lub wzmacniających siatek i drutów stalowych żebrowanych w zwojach i prętach.
Możemy również dostarczyć elementy druciane innych wyrobów o różnych kształtach, rozmiarach i typach. Posiadamy również sklep internetowy, gdzie można wybierać spośród ciekawych produktów.

Wszystkie produkty są dostarczane po całej Czech i za granicą.

Podczas produkcji wykorzystujemy najnowsze technologie i maszyny, które tworzą kompaktowe linie technologiczne potrzebne do całkowitej produkcji wszystkich produktów. Zapewniamy transport drogowy i kolejowy a mianowicie na standardowych europaletach lub na specjalnych paletach wykonanych na miarę.

Siatki spawane
- mają bardzo szeroki zakres zastosowań i nadają się na przykład do produkcji palet przewozowych, klatek, obudów, paneli, mebli metalowych, wnętrz budynku, szablon do ogrzewania podłogowego, pergoli, barier ochronnych, ogrodzenia i wiele innych
- siatki spawane produkowane są przez zgrzewanie oporowo-punktowe.

Siatki wzmacniające (spawane ze stali zbrojeniowej)
- nadają się do konstrukcji betonowych
- gładkie siatki są stosowane jako wzmocnienie w konstrukcjach betonowych, siatki pomocnicze do betonu, stropów ceramicznych, do ogrzewania podłogowego i jako siatki ogrodzeniowej
- mogą być również stosowane w budownictwie, rolnictwie, ogrodnictwie lub podczas budowy obiektów użyteczności publicznej.

Druty żeberkowane
- możliwość łączenia różnych średnic drutów
- siatki ogrodzeniowe, regały, balustrady schodowe, półki, dekoracje, ściany działowe, elementy magazynowe i palety, ramy ogrodzenia i wiele innych.

Druty obustronnie utwierdzone z kwadratowymi otworami w różnych wariantach na zlecenie
- dekoracje, wnętrza budynków, kraty, pokrywy, klatki dla zwierząt futerkowych, leśnictwo, palety.

Druty jednostronnie utwierdzone z kwadratowymi lub prostokątnymi otworami o różnych rozmiarach
- segregatory materiałów sypkich i stałych, kraty, dekoracje, pokrywy, klatki, ogrodzenia lub balustrady.

Druty stalowe
- z żeberkami w zwojach lub prostowane dla siatek spawanych ze stali zbrojeniowej
- gładkie kalibrowane ciągnione na zimno w zwojach lub prostowane
- mają bardzo szeroki zakres zastosowań w budownictwie jako wzmocnienie w konstrukcjach betonowych, do podłóg przemysłowych lub podczas budowy obiektów użyteczności publicznej.

Produkty
  • wyposażenie sklepów, budowa regałów handlowych, siatki druciane , kosze druciane, dystrybucja stojaków reklamowych
Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha

Produkty
Produkcja spawanych sieci na zamówienie - siatki spawane w różnych wariantach Czeski

Produkcja spawanych sieci na zamówienie - siatki spawane w różnych wariantach Czeski

Siatki spawane są szeroko stosowane, jeśli poszukujesz producenta takich siatek, który jest w stanie wyprodukować je z dużą precyzją i wariantami, następnie skontaktuj się ze spółką SITAP s.r.o. z Czech. Siedziba: Horní Újezd - Kraj ołomuniecki. Firma posiada dwie maszyny do spawania dostępne od szwajcarskiej firmy Schlatter. Na maszynach tych są produkowane siatki z wysoką produktywnością, dokładność odpowiada wysokim wymaganiom. Opcje produkcji: - kombinacja różnych średnic drutu - kombinacja różnych odległości drutów podłużnych i poprzecznych - produkcja oczek o wymiarach 20 x 20 mm, stale zwiększających się o 1 mm. Materiał: - drut stalowy według ČSN 426410.1, drut ocynkowany ogniowo.


Siatki spawane i wzmocnione - produkcja, sprzedaż, e sklep

Siatki spawane i wzmocnione - produkcja, sprzedaż, e sklep

Czy planujesz ogrodzić działkę lub ogród czy może poszukujesz odpowiedniej siatki do celów budowlanych? Firma SITAP, s.r.o. je producentem drutów stalowych, ogrodzenia, siatek spawanych i wzmocnionych, które możesz wybrać w naszym sklepie internetowym. Siatki spawane - wykonane są na zlecenie z kwadratowymi lub prostokątnymi otworami w różnych wariantach - oczko 20x20 mm, średnica drutu 2 mm, maksymalna średnica drutu wynosi 6 mm, maksymalna szerokość siatki wynosi 1600 mm. Siatki wzmocnione - są spawane ze stali betoniarskiej z kwadratowymi lub prostokątnymi otworami w różnych wariantach - siatki te są wykonane z żebrowanego lub gładkiego drutu stalowego bez obróbki powierzchni - siatki wzmocnione jesteśmy w stanie wykonać w standardowych rozmiarach lub na zamówienie według klienta - najmniejsze oczko 75x75 mm, średnica drutu 4 mm, maksymalna średnica drutu wynosi 10 mm, maksymalna szerokość siatki jest 2850 mm. Zapewniamy sprzedaż i dostawę produktów w całych Czechach i na Słowacji, jak również za granicą.


Siatki druciane przemysłowe i do ogrodu - produkcja, sprzedaż Czechy

Siatki druciane przemysłowe i do ogrodu - produkcja, sprzedaż Czechy

Jeśli zamierzasz zbudować ogrodzenie lub poszukujesz odpowiedniej siatki nadającej się jako sortownica materiałów sypkich, wybieraj siatki druciane produkcji firny SITAP s.r.o. z siedzibą w pobliżu miejscowości Přerov, Czechy. Firma SITAP s.r.o. produkuje siatki z prostokątnych lub kwadratowych otworów o różnych rozmiarach - na życzenie wyprodukujemy wybrany przez Państwa rozmiar. Siatka ogrodzeniowa jest wykonana jest z pół-twardych drutów stalowych, które można na życzenie klienta ocynkować. Siatki druciane nadają się zarówno dla przemysłu i ogrodu - zastosowanie: - budowa płotu lub ogrodzenia - siatki do klatek dla hodowli zwierząt futerkowych na hodowlę - sortownice materiałów sypkich i stałych - kraty, dekoracje i pokrowce - balustrady do wnętrz. Na życzenie klienta możemy zapewnić transport siatek drucianych pośrednictwem transportu samochodowego i kolejowego w całej Republice Czeskiej i Słowackiej i za granicą.