Globálna logistika - hustá sieť zastúpenia po celom svete


Globálna logistika - hustá sieť zastúpenia po celom svete
Medzinárodná spoločnosť NNR GLOBAL LOGISTICS UK LIMITED a jej dve pobočky v Českej republike ponúkajú svoje špičkové služby v oblasti globálnej logistiky.

NNR GLOBAL LOGISTICS UK LIMITED a jej dve pobočky v Českej republike sú popredným svetovým poskytovateľom globálnych logistických služieb.

Vďaka hustej sieti obchodných partnerov a zastúpenia po celom svete a mnohým tisíckam spoľahlivých pracovníkov poskytuje spoločnosť NNR GLOBAL LOGISTICS UK LIMITED záruku na svoje služby.

Globálna logistika je komplexný mechanizmus, ktorý môžu prevádzkovať iba veľké obchodné spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami v odbore

Ak hľadáte spoľahlivého partnera na zabezpečenie plynulej a včasnej prepravy tovaru z jedného konca sveta na druhý, kontaktujte spoločnosť NNR GLOBAL LOGISTICS UK LIMITED.
VIAC PONÚK FIRMY

Zmluvná logistika Praha, Česká republika

Zmluvná logistika Praha, Česká republika
Firma NNR ponúka kompletné riešenie pre urýchlenie reťazca dodávok pomocou zmluvnej logistiky. Optimalizujeme a zefektívňujeme reťazec dodávateľov. Prepájame moderné technológie a zariadenia s našim know-how a skúsenosťami. Pomôžeme Vám znížiť režijné a fixné náklady. Ponúkame sofistikovaný ...
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA NNR Global Logistics - nákladní doprava UK LIMITED, organizační složka
WEBOVÁ STRÁNKA
NNR Global Logistics - nákladní doprava
www.nnrglobal.com
Adres

Adres

Dědinská 893/29
Praha 6 - Ruzyně 161 00

nnrprg@nnrcz.com
+420 296 771 240


Nájdete nás aj tu:

FacebookLinkedInTwitterARES
captcha