Vysoko výkonná veľkoplošná solventná tlačiareň Mimaki JV150 pre profesionálne využitie


Vysoko výkonná veľkoplošná solventná tlačiareň Mimaki JV150 pre profesionálne využitie
Nový typ vysoko výkonnej veľkoplošnej solventnej tlačiarne Mimaki JV150 zakúpite v spoločnosti ELECTRON, spol. s r.o. - tlačiareň je určená pre naozaj profesionálne využitie a taktiež je cenovo dostupná!

Hľadáte tlačiareň, ktorá je určená pre potlač širokej škály materiálov bez špeciálneho coatingu, ako napríklad samolepiace PVC fólie, bannery, podlepený mesh, rôzne typy papiera? V tom prípade je tu pre vás nový typ vysoko výkonnej veľkoplošnej solventnej tlačiarne Mimaki JV150-130 / 160. Tlačiareň je určená pre profesionálne využitie a navyše cenovo dostupná! Zakúpiť ju môžete vo firme ELECTRON, spol. s r.o., ktorá je z Českej republiky.

Solventná tlačiareň Mimaki JV150-130 / 160
- tlač je UV a vode odolná, vysoké rozlíšenie tlačiarne a kvalitné farebné kalibrácie umožňujú vysokú fotografickú kvalitu tlače
- pre tlač môžu byť použité ako solventné (SS21), tak sublimačné (Sb53) atramenty
- tlačiareň je vyrábaná v dvoch variantoch - šírka 130 cm a 160 cm. Rýchlosť tlače môže byť až 56, 2 m2 / hod, dodávaná je vrátane ripovacieho programu RasterLink6.

Pre viac informácií o výkonnej veľkoplošnej solventnej tlačiarni Mimaki JV150 kliknite na naše webové stránky alebo nás kontaktujte.
VIAC PONÚK FIRMY

Revolučná veľkoplošná atramentová UV LED tlačiareň Mimaki UJV55-320

Revolučná veľkoplošná atramentová UV LED tlačiareň Mimaki UJV55-320
Ak si chcete zaobstarať novú tlačiareň, potom sa určite zamerajte na novú revolučnú veľkoplošnú atramentovú tlačiareň UV LED Mimaki UJV55-320, ktorú ponúka firma ELECTRON, spol. s r.o. so sídlom v Brne - Česká republika. Hľadáte tlačiareň, ktorá vám poskytne vyššiu rýchlosť a presnosť tlače? ...
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA ELECTRON, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ELECTRON, spol. s r.o.
www.mimaki.sk
Adres

Adres

Tylova 17
Brno 612 00

info@electron.cz
+420 545 577 787


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha