Zadávateľom ponuky je firma Steroll, s.r.o.Ochranné samolepiace fólie, pásky zabránia poškodeniu výrobkov aj zašpineniu povrchu - Púchov, Trenčín, Trnava, ŽilinaOchranné samolepiace fólie veľmi dobre zabránia poškodeniu a zašpineniu výrobkov a tovaru pri transporte či uskladnení. Taktiež sú vhodné na ochranu a zakrytie povrchu pri lakovaní či maľovaní.
Spoločnosť Steroll s.r.o. zo Zlína dodáva ochranné samolepiace fólie a pásky aj na Slovensko - pôsobí prevažne v lokalite Púchov, Trenčín, Trnava, Žilina.

Fólie a pásky môžete využiť na tieto povrchy:
- sklo
- rámy okien a dverí
- podlahy
- lakované kovové plochy
- karosérie
- podlahové krytiny a hrubšie fasády.

Medzi popredné výhody fólie patrí to, že je plynotesná, vodotesná, vodeodolná a je možné ju použiť aj opakovane! Spodná strana je vybavená vysoko lepivou vrstvou akrylátového lepidla, vďaka ktorému ľahko priľne na povrch.

Po odstránení z povrchu nezanecháva zvyšky fólie a lepidla, takže miesto zostane krásne čisté. Fólie dodávame v rôznych šírkach podľa požiadaviek zákazníka, a to od 25 mm do 1000 mm


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Kvalitné security pásky pre bezpečnostné zapečatenie zásielok - Púchov, ...

Kvalitné security pásky pre bezpečnostné zapečatenie zásielok - Púchov, ...

Kvalitné security pásky, ktoré môžete použiť ako pre bezpečnostné ohraničenie tak pre zapečatenie zásielok, zakúpite u firmy STEROLL s.r.o. zo Zlína, ktorá sa špecializuje na obalové a technické materiály. Dodávame aj na Slovensko - ...