Jemné a chrumkavé tyčinky Grisinni - výroba talianskych tyčiniek z tradičného kysnutého cesta

Trvanlivé talianske tyčinky Grissini Vám prináša česká firma PEKÁRNA KRÁL s.r.o., ktorá je tradičným výrobcom chutných, zdravých a chrumkavých tyčiniek. Vychutnajte si naše tyčinky taktiež v Prahe a okolí.

Pochutnajte si na jemných a chrumkavých tyčinkách Grissini, ktoré vyrába podľa tradičných receptúr firma PEKÁRNA KRÁL s.r.o. z ČR. Jedná sa o chutné tyčinky, pochádzajúce z Talianska. História ich výroby trvá už dlhšie ako 300 rokov. Náš široký sortiment výrobkov je dodávaný po celom území Českej republiky, vrátane Prahy a okolia.

Obľúbené talianske tyčinky Grissini majú dlhú trvanlivosť a stálu chuť, sú vhodné ako príloha k teplým aj studeným jedlám a nápojom. Vďaka svojej nízkej energetickej hodnote sú obľúbeným a vyhľadávaným doplnkom pri redukcii hmotnosti a rôznych diétach.

Pri výrobe týchto obľúbených tyčiniek Grissini dbáme v prvom rade na kvalitu, výbornú chuť a dodržiavanie receptúr. Linka na výrobu talianskych tyčiniek z kysnutého cesta typu Grissini bola uvedená do prevádzky už v roku 1972.

Naše výrobky sme schopní dodať čo možno v najkratšom termíne od prijatia objednávky celých 365 dní v roku.Zadávateľom ponuky je firma 

PEKÁRNA KRÁL s.r.o.Kontaktný formulár
captcha