CZK
Ověřeno EDB
Overené EDB
Napíšte nám

Napíšte nám

obchod@fklisty.cz

Zavolajte nám

Zavolajte nám

+420 515 200 922

Zavolajte nám

Adres

č. 79
Bojanovice 671 53

FK DŘEVĚNÉ LIŠTY

FK DŘEVENÉ LIŠTY spol. s.r.o., je firmou z Českej republiky, ktorá je členským štátom EÚ. Hlavnou činnosťou je výroba líšt a madiel z masívneho dreva vrátane príslušenstva, obkladových a designových dosiek a taktiež výroba na zákazku. Ukazujeme drevo z jeho najkrajšej strany. Naše služby zabezpečíme aj pre zákazníkov zo Slovenska.

Lišty sú zhotovené z bežne používaných masívnych drevín, ako je buk, dub, smrek, jaseň, javor, breza alebo jelša.

Zakúpiť u nás môžete lišty profilové, drážkované, stropné, rámové, rohové, zasklievacie, podlahové alebo krycie. Portfólium týchto výrobkov zahŕňa aj náglejky, hranoly, profilové (rímsové) vence, lisény a lemovky svetla. Vyrábame aj ozdobné vyrezávané, špirálové, perličkové a vlnité lišty.

Zaoberáme sa výrobou madiel na mieru ako pre verejné objekty (školské zariadenia, administratívne budovy), ale aj pre domácnosti v rôznych profiloch. Najčastejšie používanými drevinami na výrobu madiel je dub, buk, smrek a jaseň. Čo sa týka povrchovej úpravy, štandardne sú lakované 2 x DD lak alebo UV lak, vrátane brúsenia medzi nanášaním vrstiev.

Sortiment potom zahŕňa kruhové a profilové madlá. Vyrábame aj madlá s hliníkovým jadrom, vďaka ktorému nedôjde k deformácii madla. Medzi naše produkty patria aj madlá do exteriéru, ktoré sú vyrábané chemickou modifikáciou (acetylačným procesom) borovice Radiata Pine. Exteriérové ??madlá potom vynikajú dlhou životnosťou a vysokou odolnosťou a rozmerovou stálosťou.

Firma FK DŘEVENÉ LIŠTY okrem iného vyrába aj obkladové dizajnové dosky Stepwood, ktoré sú vytvorené z lamiel masívneho dreva, ktoré sú radené striedavo a vytvárajú tak jedinečný trojrozmerný efekt. Zvoliť si môžete moderné alebo rustikálne prevedenie a svoje uplatnenie nájdu v predajných interiéroch aj v domácnostiach.

V rámci doplnkového sortimentu výrobkov z dreva u nás zakúpite:
- kryty radiátorov
- prívodov vzduchu ku kuchynským spotrebičom
- ventilačné otvory v interiéroch, vzduchových priechodov vo dverách (kúpeľne, kotolne)
- výplň kuchynských a iných dvierok - paravány a deliace steny

moreless

Témy: lišty z masívneho dreva, lišty obalené fóliou, drevené madlá, obkladové dosky Slovensko, Česko

OBRÁZKY


AKTUÁLNE PONUKY

Dizajnové dosky dukta® flexible wood – ekologický výrobok do interiéru s všestranným využitím

Dizajnové dosky dukta® flexible wood – ekologický výrobok do interiéru ...

Na predaj dizajnových dosiek dukta® flexible wood, ktoré sú ekologickým výrobkom do interiéru s všestranným využitím na báze dreva sa zameriavajú špecialisti zo spoločnosti FK DŘEVĚNÉ LIŠTY z Českej republiky. Chcete si zaobstarať ...

Montáž dizajnových dosiek Stepwood krok za krokom - video

Montáž dizajnových dosiek Stepwood krok za krokom - video

Ako správne namontovať dizajnové dosky Stepwood Vám krok za krokom poradí spoločnosť FK DŘEVĚNÉ LIŠTY spol. s r.o. – výrobca a predajca dizajnových drevených dosiek a ďalších výrobkov z dreva z Českej republiky, ktorá je súčasťou Európskej ...


FIREMNÉ ČLÁNKY

Kontakty

FK DŘEVĚNÉ LIŠTY
č. 79
Bojanovice 671 53
GPS: 48°58′14.95″ N, 15°59′19.28″ E

48°58′14.95″ N, 15°59′19.28″ E

QR kód firmy FK DŘEVĚNÉ LIŠTY
WEBOVÁ STRÁNKA FK DŘEVĚNÉ LIŠTY
Adres

Adres

č. 79
Bojanovice 671 53

obchod@fklisty.cz
+420 515 200 922

Kontaktný formulár

captcha