Ověřeno EDB
Overené EDB
Napíšte nám

Napíšte nám

obchod@fklisty.cz

Zavolajte nám

Zavolajte nám

+420 515 200 922

Zavolajte nám

Adres

č. 79
Bojanovice 671 53

Drevené komponenty a sústružené diely, výroba z masívneho dreva


Výrobu kvalitných komponentov a sústružených dielov z masívneho dreva vykonáva spoločnosť FK DŘEVĚNÉ LIŠTY spol. s.r.o. v obci Bojanovice neďaleko Znojma v Českej republike.

Hľadáte kvalitné a originálne drevené komponenty a sústružené diely pre vaše nábytkárske, stolárske, dekoračné projekty? Alebo túžite po doplnkoch moderného bývania a HORECA? Potom je naša spoločnosť FK DŘEVĚNÉ LIŠTY spol. s.r.o. spoľahlivým a skúseným partnerom pre vaše projekty s drevom.

Špecializujeme sa na výrobu drevených komponentov a sústružených dielov z masívneho dreva a zabezpečíme širokú škálu možností aj riešení. Disponujeme moderným technologickým vybavením na sústruženie a frézovanie z masívneho dreva. Všetky výrobky sú vyrábané s vysokou presnosťou a kvalitou. Ďalej vykonávame povrchové úpravy - lakovanie od matu až po vysoký lesk, olejovanie a voskovanie.

Pracujeme s rôznymi druhmi dreva, ako sú buk, dub, orech, javor, jaseň, čerešňa, smrek alebo zirbe. Taktiež sme ale schopní dohodnúť sa na inom druh dreva.

Dekoratívne predmety, nábytkové komponenty, dizajnové prvky a úžitkové predmety na rôzne využitie nájdete v našom letáku, stačí kliknúť na naše webové stránky a potom nás kontaktovať.


AKTUÁLNE PONUKY

Dizajnové dosky dukta® flexible wood – ekologický výrobok do interiéru s všestranným využitím

Dizajnové dosky dukta® flexible wood – ekologický výrobok do interiéru ...

Na predaj dizajnových dosiek dukta® flexible wood, ktoré sú ekologickým výrobkom do interiéru s všestranným využitím na báze dreva sa zameriavajú špecialisti zo spoločnosti FK DŘEVĚNÉ LIŠTY z Českej republiky. Chcete si zaobstarať ...

Montáž dizajnových dosiek Stepwood krok za krokom - video

Montáž dizajnových dosiek Stepwood krok za krokom - video

Ako správne namontovať dizajnové dosky Stepwood Vám krok za krokom poradí spoločnosť FK DŘEVĚNÉ LIŠTY spol. s r.o. – výrobca a predajca dizajnových drevených dosiek a ďalších výrobkov z dreva z Českej republiky, ktorá je súčasťou Európskej ...


FIREMNÉ ČLÁNKY


Kontakty

FK DŘEVĚNÉ LIŠTY
č. 79
Bojanovice 671 53
GPS: 48°58′14.95″ N, 15°59′19.28″ E

48°58′14.95″ N, 15°59′19.28″ E

QR kód firmy FK DŘEVĚNÉ LIŠTY
WEBOVÁ STRÁNKA FK DŘEVĚNÉ LIŠTY
Adres

Adres

č. 79
Bojanovice 671 53

obchod@fklisty.cz
+420 515 200 922

Kontaktný formulár

captcha