Ověřeno EDB
Overené EDB
Napíšte nám

Napíšte nám

odbyt@fklisty.cz

Zavolajte nám

Zavolajte nám

+420 515 200 922

Zavolajte nám

Adres

č. 79
Bojanovice 671 53

Drevené produkty na prianie zákazníka – rámy do dverí, lišty na výrobu okien, profily zimných záhrad


Drevené produkty pre ďalšie spracovanie na prianie zákazníka vyrába firma FK DŘEVĚNÉ LIŠTY z Českej republiky. Na zákazku vyrobíme rámy do dverí, lišty na výrobu okien, ale aj profily pre zimné záhrady.

Hľadáte pre svoju firmu dodávateľa drevených komponentov? Vlastníte firmu na výrobu interiérových dverí alebo okien a zháňate výrobcov drevených prefabrikátov, ako sú okenné alebo dverné rámy a lišty? Výrobcom drevených produktov na zákazku určených na ďalšie spracovanie je česká firma FK DŘEVĚNÉ LIŠTY.

Na prianie zákazníka vyrábame drevené produkty, a to rámy do dverí v modernom prevedení, profilové lišty na výrobu okien alebo drevené lišty a profily na obloženie hliníkových profilov zimných záhrad.

Pokiaľ chcete získať lepšiu predstavu o našej zákazkovej výrobe, pozrite si naše webové stránky. Nájdete tu produkty, ktoré sme vyvinuli spoločne s našimi domácimi aj zahraničnými zákazníkmi.


AKTUÁLNE PONUKY

Lišty z masívneho dreva, originálne vyrezávané lišty - perličkové, vlnité, špirálové Slovensko

Lišty z masívneho dreva, originálne vyrezávané lišty - perličkové, ...

Predajom a dodávkou líšt z masívneho dreva alebo originálnych vyrezávaných líšt sa zaoberá firma z Českej republiky, ktorá je členským štátom Európskej únie - FK DREVENÉ LIŠTY spol. s r.o.. Kvalita, to je zásadná podmienka pri výrobe ...

Montáž dizajnových dosiek dukta flexible - video

Montáž dizajnových dosiek dukta flexible - video

Montáž dizajnových dosiek dukta - ako správne namontovať dizajnové dosky dukta LINAR, SONAR a FOLI Vám poradí spoločnosť FK dřevěné lišty z Českej republiky. Ako správne namontovať designové dosky dukta Vám poradí česká spoločnosť FK ...


FIREMNÉ ČLÁNKY


Kontakty

FK DŘEVĚNÉ LIŠTY
č. 79
Bojanovice 671 53
GPS: 48°58′14.95″ N, 15°59′19.28″ E

48°58′14.95″ N, 15°59′19.28″ E

QR kód firmy FK DŘEVĚNÉ LIŠTY
WEBOVÁ STRÁNKA FK DŘEVĚNÉ LIŠTY
Adres

Adres

č. 79
Bojanovice 671 53

obchod@fklisty.cz
+420 515 200 922

Kontaktný formulár

captcha