Panely, lodžie a prefabrikované haly - výroba stavebných betónových prvkov


Panely, lodžie a prefabrikované haly - výroba stavebných betónových prvkov
Výrobu stavebných betónových prvkov robí firma Rieder Beton, spol. s r.o. z Jihlavy v Českej republike, ktorá je súčasťou EÚ. Dodávame panely, lodžie a prefabrikované haly pre rôzne odvetvia.

Hľadáte stavebné betónové prvky?

Ich výrobou a predajom sa zaoberá firma Rieder Beton, spol. s r.o. z Jihlavy. Naše výrobky dodávame pre občianske, miestne výstavby, pozemné a dopravné staviteľstvo aj súkromné ​​osoby.

V našom portfóliu nájdete cestné panely, ktoré slúžia predovšetkým pre spevnenie prechádzaných plôch, a ako základové konštrukcie pre dočasných a ľahké stavby. Realizujeme výstavbu nových alebo zväčšenie súčasných lodžií vo variabilnom prevedení (rovné aj skosené).

Špecializujeme sa na prefabrikované haly a jednotlivé prvky, ako sú prosté a sendvičové steny, prievlaky, stĺpy, základové kalichy, prahy a pätky, stužovadlá, väzníky a väznice.

Náhľady realizovaných zákaziek a podrobné portfólio služieb nájdete na webových stránkach.
VIAC PONÚK FIRMY

Betónové protihlukové steny, panely a mobilné zvodidlá pre pozemné komunikácie - výroba

Betónové protihlukové steny, panely a mobilné zvodidlá pre pozemné komunikácie - výroba
Predajom prvkov pre pozemné komunikácie sa zaoberá firma Rieder Beton, spol. s r.o. z Jihlavy v Českej republike, ktorá je súčasťou EÚ. Vyrábame betónové protihlukové steny, panely, mobilné zvodidlá a ďalšie zariadenia. Dopytujete zariadenia pre pozemné komunikácie? Betónové protihlukové ...
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Leube Beton s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Leube Beton s.r.o.
www.leube.cz
Adres

Adres

U Hlavního nádraží 2764/3
Jihlava 586 01

leube@leube.cz
+420 567 573 221


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha