Autorizovaný predajca vozidiel Hyundai - najväčší autosalón v Česku má pripravené nové aj predvádzacie vozidlá

Ak ste sa rozhodli pre nový automobil Hyundai, zo Slovenska máte v dosahu Uherský Brod, kde môžete navštíviť autosalón Hyundai Slovácké strojírny, ktorý je najväčším a najmodernejším v Česku.

Máme veľa vozidiel skladom a vyberať môžete aj z mnohých predvádzacích vozidiel za zvýhodnenú cenu. Tieto vozidlá si môžete odviezť bez čakania.

Rezervujte si svoju testovaciu jazdu.

Na nové skladové vozy je poskytnutá 5-ročná záruka bez obmedzenia najazdených kilometrov a 5 rokov kondičných prehliadok aj asistenčných služieb zdarma.

U predvádzacích vozidiel Vás čaká garancie technického stavu, najazdených kilometrov aj servisná história, záruka a asistenčné služby sú zachované, len znížené o dobu od uvedenia do prevádzky.

Na výber aj zánovné vozidlá nie staršie ako 4 roky, na ktoré sa vzťahuje záruka vrátane asistenčnej služby minimálne na 12 mesiacov, preverený technický stav, 100 bodová vstupná prehliadka.

Zákazníci v prípade záujmu majú nárok na Hyundai poistenie za jedinečnú sadzbu, program permanentná mobilita.Zadávateľom ponuky je firma 

Hyundai Slovácké strojírnyKontaktný formulár
captcha