Ověřeno EDB
Overené EDB
Napíšte nám

Napíšte nám

info@m-cernik.cz

Zavolajte nám

Zavolajte nám

+420 733 373 802

Zavolajte nám

Adres

Močidla 2656
Uherský Brod 688 01

Kvalitná tieniaca technika - vnútorné a vonkajšie žalúzie, rolety Púchov, Trnava, Žilina


Kvalitná tieniaca technika pomáha usmerniť osvetlenie v miestnosti a reguluje teplo aj hluk vo vnútri domu. Vo firme Černík s.r.o. Uherský Brod zakúpite tieniacu techniku Climax - predokenné rolety, vonkajšie žalúzie aj vnútorné hliníkové či vertikálne žalúzie, látkové rolety či markízy.

Klientelu máme nielen v Česku, ale aj na Slovensku – predovšetkým v regióne Púchov, Trnava, Žilina, Bratislava.

Sortiment.
Vonkajšie rolety s mechanickým alebo motorovým ovládaním - na výber hliníkové alebo plastové lamely. Medzi lamelami sú dierky, pri zatienení teda stále prúdi do miestnosti čerstvý vzduch

Vonkajšie žalúzie umožňujú regulovať slnečné lúče, šetria tak peniaze za klimatizáciu aj kúrenie. Vyberať môžete zo širokej farebnej škály lamiel.

Vnútorné žalúzie sú najpoužívanejším spôsobom interiérového tienenia. Vybrať si môžete hliníkové žalúzie do všetkých typov okien, v mnohých farbách - s ručným aj motorickým ovládaním. V sortimente sú aj bambusové žalúzie v 6 farebných odtieňoch.

Vnútorné látkové rolety sú vhodným doplnkom každého interiéru, vďaka veľkému výberu farieb a látok. Vhodné sú aj pre atypické kruhové aj inak tvarované okná. Vybrať si môžete ručné ovládanie aj motorické.

Vertikálne žalúzie tvorené lamelami, vhodné na zatienenie väčších okien aj do šikmín a okien s dvojitou výškou.

Markízy na zatienenie terasy, balkóna či predzáhradky - v prevedení kazetové či výsuvné. Dodávame aj bočné markízy, touto vonkajšou clonou sa uchránite pred slnečnými lúčmi a zachováte si súkromie napr. na záhrade.


AKTUÁLNE PONUKY

Kvalitná tieniaca technika - vnútorné a vonkajšie žalúzie, rolety Púchov, Trnava, Žilina

Kvalitná tieniaca technika - vnútorné a vonkajšie žalúzie, rolety ...

Kvalitná tieniaca technika pomáha usmerniť osvetlenie v miestnosti a reguluje teplo aj hluk vo vnútri domu. Vo firme Černík s.r.o. Uherský Brod zakúpite tieniacu techniku Climax - predokenné rolety, vonkajšie žalúzie aj vnútorné hliníkové ...


Kontakty

ČERNÍK s.r.o.
Močidla 2656
Uherský Brod 688 01
GPS: 49°1′31.21″ N, 17°39′39.85″ E

49°1′31.21″ N, 17°39′39.85″ E

QR kód firmy ČERNÍK s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA ČERNÍK s.r.o.
Adres

Adres

Močidla 2656
Uherský Brod 688 01

info@m-cernik.cz
+420 733 373 802

Kontaktný formulár

captcha