Zadávateľom ponuky je firma C-FILTER FILTRY, s.r.o.


Dodávateľ, predajca - filtre a filtrácia pre mobilnú techniku, veľkoobchod BrnoVeľkoobchod, predajca, dodávateľ a špecialista na filtre a filtráciu pre mobilnú techniku. Vzduchové filtre, olejové filtre a ďalší sortiment ponúka firma C-FILTER FILTRY, s.r.o., z Brna.

Ak hľadáte firmu z Brna, ktorá predáva filtre a filtrácie pre mobilnú techniku, obráťte sa na nás. Firma C-FILTER FILTRY, s.r.o., sa špecializuje priamo na predaj filtrov a filtráciou pre mobilné techniku.
Našou činnosťou je dodávka vzduchových filtrov, ktoré sa delia na vzduchové vonkajšie, vzduchové vnútorné, ponúkame aj odvzdušňovacie viečka, vákuové elementy.
V našom sortimente nájdete olejové filtre, olejové vložky, olejové spin-on filtre.
Ďalej môžete zakúpiť palivové filtre - palivové vložky, palivové spin-on filtre, palivové filtre - typ box, In-Line palivové filtre – plastové či kovové.
Filtre hydraulické, vodné a filtre pre chladiace médiá, čističe vzduchu, ich príslušenstva a ďalší sortiment. Kontaktujte nás. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Viac informácií nájdete na webových stránkach.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Filtre a filtračné technológie pre priemysel, veľkoobchod, predaj, distribúcia Česká republika

Filtre a filtračné technológie pre priemysel, veľkoobchod, predaj, distribúcia Česká republika

Hľadáte distribútora filtrov pre priemysel? Neváhajte a vyskúšajte našu spoločnosť C-FILTER FILTRY, s.r.o. z Českej republiky, táto firma sa pohybuje na trhu od roku 2002 a zameriava sa na distribúciu a dodávku filtrov a filtračných ...


Predaj a dodávka filtrov pre priemysel, filtračné technológie, filtračné zariadenia Česká republika

Predaj a dodávka filtrov pre priemysel, filtračné technológie, filtračné zariadenia Česká republika

Chystáte sa kupovať filtre na filtráciu vzduchu, paliva alebo ďalších kvapalín? Obráťte sa na nás, na firmu C-FILTER FILTRY, s.r.o. v Brne v Českej republike, radi Vám pomôžeme. Predávame široký sortiment filtrov, filtračných vložiek a ...