Zadávateľom ponuky je firma TAFIMEX trade s.r.o.


Pojazdné, nástenné aj automatické navijaky hadíc, Slovenská republikaMáte neustále zamotanú záhradnú hadicu? Kúpte si praktický navijak hadíc, ktorý vám tento problém vyrieši. V e-shope firmy TAFIMEX trade si vyberiete pojazdné, nástenné aj automatické navijaky hadíc.

Skončite s obtiažnym namotáváním hadice - kúpte si praktický navijak hadíc, ktorý vám uľahčí prácu. Špecializovaný veľkoobchod TAFIMEX trade s.r.o. v Olomouci je zameraný na predaj vodoinštalačných produktov nielen pre profesionálnych záhradníkov.

Teraz si v našom veľkoobchode, ale aj v e-shope vyberiete z novej rady navijakov hadíc od firmy KARASTO:

- pojazdné
- automatické
- nástenné.

Naše produkty sú cenovo dostupné aj pre bežných spotrebiteľov. Vždy vám radi poradíme s výberom a poskytneme čo najviac informácií.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Kruhové alebo sektorové postrekovače pre zavlažovanie záhrad a sadov e-shop

Kruhové alebo sektorové postrekovače pre zavlažovanie záhrad a sadov e-shop

Pri zalievaní okrasných či úžitkových plôch Vašich záhrad Vám prácu uľahčia naše postrekovače. Vybrať si môžete z kvalitných postrekovačov, ktoré nájdete na e-shope českej firmy TAFIMEX TRADE s.r.o. Zasielame aj na Slovensko. Či už máte ...


Hadicové rýchlospojky geka pre jednoduché spájanie hadíc - e-shop Česká republika

Hadicové rýchlospojky geka pre jednoduché spájanie hadíc - e-shop Česká republika

Pri práci na záhrade určite každý ocení jednoduché spájanie hadíc. Preto máme pre vás ideálne riešenie pomocou hadicovej rýchlospojky geka, ktorú zakúpite u nás v e-shope TAFIMEX trade s.r.o. Hadicové rýchlospojky geka využijete ...