Penzion Moravský Grunt
Ubytování Olomouc


Penzión Moravský Grunt v Košiciach poskytuje ubytovanie s wifi zdarma a bezplatným parkovaním. Ubytovať sa môžete v našom privátnom penzióne. Pre väčšie skupinky máme k dispozícii apartmán. Ubytovanie pre turistov možné v ubytovni.

Naše izby penzionového typu zaistí všetkým hosťom pohodlie a súkromie. Izby sú vybavené štýlovým nábytkom z masívu a sú ladené do sedliackeho štýlu. Každá z izieb má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a televíziu s plochou obrazovkou vrátane prístupu na Netflix. K dispozícii majú hostia aj plne vybavenú kuchyňu s varnou doskou a chladničkou. Samozrejmosťou je bezplatné pripojenie k Wi-fi a parkovanie zadarmo.

Apartmány sú vhodné pre ubytovanie hostí, ktorí majú radi dostatok priestoru. V apartmánoch rustikálneho štýlu sa nachádza pohodlné postele, plne vybavená kuchyňa, televízia s plochou obrazovkou vrátane prístupu na Netflix. Ku každému apartmánu patrí súkromná kúpeľňa. Apartmány majú bezbariérový prístup a sú vhodné aj pre hendikepovaných hostí.

Pre turistov, výletníkov a pracujúci na cestách máme k dispozícii ubytovanie v ubytovni za rozumné ceny. Všetky izby sú čisté a majú oddelené postele. Izby sú vybavené jedálenským stolom, šatňovými skriňami, chladničkou a TV s plochou obrazovkou. Hostia môžu využiť spoločnú kuchyňu, kde sa nachádza riad, sporák s rúrou na pečenie, varná doska, mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica. Sprchy a toalety sú spoločné.

Katalóg firiem:

Penzióny

,

Ubytovne

,

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Penzion Moravský Grunt Ubytování Olomouc
WEBOVÁ STRÁNKA
Penzion Moravský Grunt
www.ubytovaniolomouc.eu
Adres

Adres

Nedbalova 23/28
Olomouc 772 00

moravskygrunt@seznam.cz
+420 774 202 605


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha