ELMO-SA, spol.s r.o.
Elektroinstalace Olomouc


Firma ELMO-SA, spol.s r.o. - Elektroinštalácia Olomouc - vykonáva elektromontážne a elektroinštalačné práce v okolí Olomouca. Našim ďalším zameraním je inštalácia elektrických rozvodov a hromozvody. Zaisťujeme revízie elektroinštalácií, bleskozvodov a spotrebičov.

Sme zmluvným partnerom spoločnosti ČEZ Distribúcia, a.s., pre ktorého zabezpečujeme elektromontážne práce v oblasti rozvodných energetických zariadení. Zaisťujeme kompletný práce v oblasti silnoprúdovej a slaboprúdové elektroinštalácie počnúc spracovaním projektovej dokumentácie cez realizáciu diela cez revíziu a zhotovenie revízne správy až po zabezpečenie servisu.

Čo sa týka elektromontážnych a elektroinštalačných prác, v tejto oblasti vykonávame spracovanie projektovej dokumentácie pre domové a priemyselné elektroinštalácie. Inštalujeme silnoprúdové rozvody. Navrhujeme osvetlenia interiérov a exteriérov. Zaisťujeme elektroinštalácie klimatizácie, vzduchotechniky, elektronických zabezpečovacích a požiarnych systémov, kamerových systémov. Inštalujeme anténne rozvody STA, štruktúrovanú kabeláž, telekomunikačnú techniku a domáce telefónne systémy. Vykonávame výstavbu, rekonštrukciu, opravu a údržbu verejného osvetlenia a výstavbu káblových prípojok a preložiek sietí VN alebo NN.

Inštalujeme hromozvody a vykonávame ich revízie.

Zabezpečujeme východiskové a periodické revízie elektrických zariadení. Robíme tiež revíziu ručného náradia a spotrebičov. Zabezpečujeme servisné a porevizní opravy a energetický servis.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA ELMO-SA, spol.s r.o. Elektroinstalace Olomouc
WEBOVÁ STRÁNKA
ELMO-SA, spol.s r.o.
www.elmo-sa.cz
Adres

Adres

Pavlovická 29/25
Olomouc 779 00

elmo-sa@elmo-sa.cz
+420 585 316 116


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha