MANUS Prostějov, spol. s r.o.


Spoločnosť MANUS Prostějov s.r.o. z Českej republiky, ktorá je členským štátom EÚ, sa zameriava na riešenie bezbariérového prístupu do bytových a nebytových priestorov. Špecializujú sa na zákazkovú zámočnícku výrobu, ďalej na dodávku a montáž plošín pre imobilné osoby a vozíčkarov, schodolezov, zdvíhacích zariadení a nájazdových rámp.

Plošiny sú dodávané po celej Českej republike a v zahraničí.

Zabezpečíme kompletné dodávky plošín na kľúč pre bezbariérové ??prístupy od návrhu, odbornú montáž aj prípojky elektro. V prípade potreby sa postaráme o drobné stavebné úpravy vždy na mieste u zákazníka.

Poskytneme aj odbornú poradenskú činnosť v odbore plošín, naplánujeme aj školenia. Zakresľovanie plošín do vykonávacích výkresov stavieb za spolupráce s projektantmi. Sme schopní vykonať aj atypické riešenia podľa požiadaviek zákazníka vr. farebného riešenia (podľa vzorkovníka RAL) a použitých materiálov (napr. nerezové prevedenie). Podľa priania zákazníka sme schopní realizovať nadštandardné doplnky ako sú nájazdy, sedačky, prístrešky alebo hlasný telefón.

Samozrejmosťou je aj záručný a pozáručný servis plošín, revízia a zabezpečenie pravidelných prehliadok či generálnych opráv.

Vyrábame, dodávame a montujeme plošiny pre invalidné osoby a vozíčkarov, ako aj zdvíhacie plošiny pre bezbariérový prístup.

K dispozícii je niekoľko typov, plošiny šikmé, zvislé, zdvíhacie, vertikálne, nožnicové hydraulické zdvíhacie plošiny na prepravu osôb na vyvýšené podlažia, nákladné a schodiskové.

Ďalej sa zameriavame na domáce výťahy, schodiskové sedačky, mobilné pásové aj kolieskové schodolezy, nájazdové duralové či oceľové rampy a lyžiny.

Témy:

zvislé zdvíhacie, šikmé schodiskové plošiny pre imobilných, pre vozíčkarov, schodiskové sedačky, Slovensko

AKTUÁLNE PONUKY

Zdvíhacie či schodiskové plošiny uľahčia prístup do všetkých budov hendikepovaným ľuďom od firmy z Českej republiky

Zdvíhacie či schodiskové plošiny uľahčia prístup do všetkých budov hendikepovaným ľuďom od firmy z Českej republiky
Výrobu a montáž plošín, ktoré uľahčia prístup do budov handicapovaným ľuďom a predovšetkým vozíčkarom, zabezpečí spoločnosť MANUS Prostějov s.r.o. z Českej republiky a s pobočkou na Slovensku, ktorá sa zameriava na bezbariérové ​​prístupy po celej Slovenskej republike. Žijete v dome so schodmi a ...

Dodávka pásových a kolieskových schodolezov, ktoré uľahčia prekonávanie schodísk všetkých typov

Dodávka pásových a kolieskových schodolezov, ktoré uľahčia prekonávanie schodísk všetkých typov
Na zákazkovú výrobu bezbariérových riešení sa zameriava profesionálna firma MANUS Prostějov, spol. s.r.o. z Českej republiky, ktorá je členským štátom EÚ, ktorej pobočku nájdete v Trenčíne. Dodáva pásové a kolieskové schodolezy pre prekonanie schodísk. Je pre Vás zdolávanie schodov vo Vašom dome ...
POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA MANUS Prostějov, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MANUS Prostějov, spol. s r.o.
www.manuspv.cz
Adres

Adres

M. Hricku 1834/34
Trenčín 911 01

zahranka@manus.sk
+421 902 432 949

Zobraziť na mape…
captcha