HB pack s.r.o.


Spoločnosť HB pack s.r.o. z Českej republiky, ktorá je členským štátom EÚ, funguje na českom trhu od roku 2015 a zaoberá sa výrobou a predajom obalových materiálov a predovšetkým bublinkovej fólie, ktorú vyrába v rôznych hrúbkach (dvojvrstvová aj viacvrstvová). Spoločnosť je taktiež schopná zabezpečiť aj výrobu na mieru, podľa priania zákazníka.

Medzi hlavný sortiment výroby patria antistatické, antikorózne, perforované, laminované a elastické bublinkové fólie, uzatvárateľné a bublinkové vrecká a fólie s reklamnou potlačou, penou, netkanou textíliou a papierom.

Okrem iného dodáva hadice a polohadice, PE vrecia a sáčky, LDPE, HDPE, ručné a strojné stretchové fólie, lepiace pásky, lepenky, kartónové preložky a papierové obaly. Všetko vyrába s ohľadom na životné prostredie a zapojila sa do Systému združeného plnenia EKO-KOM, ktoré využíva odber už použitých a vyhodených plastov pre nové využitie.

Kladie dôraz na spokojných zamestnancov, a taktiež na spokojných a stále sa vracajúcich zákazníkov. Základný sortiment je trvalo uskladnený, a tak je neustále k dispozícii. Pri objednávke neštandardného tovaru je firma schopná zabezpečiť a vyrobiť zákazku už do dvoch dní. Vďaka kvalifikovanému personálu sa firma nebojí aj netradičných zákaziek, ako sú nadštandardné rozmery, perforované, potlačené a rôzne farebné fólie.

Či už potrebujete zabaliť krehké sklo, obaliť a ochrániť Váš tovar či zaobstarať kvalitnú bublinkovú fóliu firma HB pack s.r.o. sídliaca v Českej republike neďaleko Brna je pre Vás to pravé.

Obchodné značky:

EKO-KOM

Témy:

výroba baliacich materiálov, bublinkové fólie, baliace materiály pre automobilový priemysel Česko

AKTUÁLNE PONUKY

Bublinkové fólie - spoľahlivá ochrana Vášho tovaru pri preprave

Bublinkové fólie - spoľahlivá ochrana Vášho tovaru pri preprave
Široký výber bublinkových fólií Vám poskytne brnenská firma HB pack s.r.o. z Českej republiky, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom kvalitných baliacich materiálov rôznych hrúbok, farieb a vrstiev. Ak hľadáte firmu, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom kvalitných baliacich materiálov, potom už ...
POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA HB pack s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HB pack s.r.o.
www.hbpack.cz
Adres

Adres

Heršpice 340
Heršpice 684 01

obchod@hbpack.cz
+420 723 819 601


Nájdete nás aj tu:

InstagramARES
captcha