Wellness hotel Svornost***


Wellness hotel Svornost je trojhviezdičkový hotel v Harachově. Hotel sa nachádza uprostred prírody, a pritom 5 minút od centra mesta Harrachov, ktorý je známe stredisko zimných športov v Krkonošiach. Lanovka na Čertovu horu, z ktorej vedie jedna čierna, dve červené a jedna modrá zjazdovka, je vzdialená len 10 minút od hotela v Harrachove. Náš hotel má celkovú kapacitu 136 izieb, prevažne sú dvojlôžkové a pri niektorých je možnosť prístelky. Všetky izby sú vybavené sprchou, WC, SAT TV a telefónom s priamou voľbou. V hoteli je k dispozícii krytý bazén, fitnes, masáže, sauna, stolný tenis, vodné masáže, herňa, detský kútik, billiardové stoly, perličkové kúpele. Wellness hotel Svornost Harrachov ponúka svojim hosťom stravovanie vo vlastnej reštaurácii s barom. V letnom období je k dispozícii terasa s občerstvením.

Hotel:
- kapacita 136 izieb, prevažne dvojlôžkové izby, niektoré s možnosťou prístelky, 2 štvorlôžkové izby, 4 apartmány a 11 viaclôžkových rodinných izieb
- všetky izby sú vybavené sprchou, WC, SAT TV a telefónom s priamou voľbou

wellness:
- krytý bazén
- sauna
- masáže
- perličkové kúpele
- vodné masáže
- infralampa
- inhalácia
- kyslíková terapia dýchacích ciest
- zábaly
- detské procedúry
- posilňovňa
- kaderníctvo
- kozmetická ošetrenie
- starostlivosť o ruky a nohy.

reštaurácia:
- jedáleň
- cocktail bar
- raňajky a večere formou švédskych stolov
- obedy s výberom z denných menu
- v letnom období je k dispozícii terasa s občerstvením.

Pre hostí je pripravený na každý mesiac program s najrôznejšími akciami na nápoje, ďalej živú hudbu, diskotéku alebo detskú diskotéku. Hotelový program je hosťom k dispozícii na izbách a v lobby hotela. Nájdete nás na adrese Harrachov 496.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Wellness hotel Svornost***
WEBOVÁ STRÁNKA
Wellness hotel Svornost***
www.hotelsvornost.cz
Adres

Adres

Harrachov 496
Harrachov 512 46

info@hotelsvornost.cz
+420 481 528 152


Nájdete nás aj tu:

FacebookARES
captcha