Pivobox
Model Pack Shop


Praktické pivoboxy, beerboxy pre každú príležitosť dodáva naša spoločnosť Model Pack Shop, pôsobiaci v Opave i Prahe. Vyrábame recyklovateľné kartónové škatule na balenie piva v minipivovarov. Objednajte si vlastný pivné obaly a podčiarknite kvalitu svojich výrobkov, alebo venujte pivo ako darček v štýlovom balení. Sortiment možno zakúpiť v e-shope.

Pivobox vyniká svojim jednoduchým, ale zároveň elegantným dizajnom. Skvele sa hodí pre prezentáciu rodinného i veľkého pivovaru vrátane spolupracujúcich firiem. Vyberte si pivobox podľa vašich potrieb a doplňte ho štítkom s vlastným logom a venovaním.

Sortiment vyrábame z recyklovateľné vlnitej lepenky. K dispozícii máme varianty s potlačou varne, suda a textom, a tiež s priehľadovými okienkami pre lepšiu viditeľnosť etikety. Ak chcete obdarovať blízku osobu, potom stavte na naše originálne obaly.

Chystáte sa na záhradné párty alebo grilovačku? Trávite veľa času potulkami v prírode? Dobré pivo nikoho neurazí a pomôže vám navodiť skvelú atmosféru. Netrápte sa s ťažkými fľašami v batohu a kúpte si svoju pohodlnú odnosku. Skladom máme pivoboxy pre 2, 3 a 4 sklenené a plastové fľaše, 3 plechovky, a tiež veľký košík na 4 kúsky.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Naše obaly dodajú nádych luxusu aj tomu nejobyčejnějšímu pivu a poteší každého pivného gurmána.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Pivobox Model Pack Shop
WEBOVÁ STRÁNKA
Pivobox
www.pivni-boxy.cz
Adres

Adres

Nádražní okruh 23
Opava 746 01

pso@modelgroup.com
+420 553 622 751


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha