KASALI, s.r.o.


K Suchopádu 316/6, Znojmo 669 04
Naša spoločnosť pôsobí na trhu už od roku 1996. Zameriavame sa na výrobu podlahových a regálových roštov, schodiskových stupňov pre stavebné a technologické oceľové konštrukcie a roštov do regálových systémov. Poskytujeme kompletný servis od technického poradenstva až po zorganizovanie dopravy na miesto realizácie.

Výroba a výrobcovia lisovaných a odporovo zváraných oceľových roštov, schodiskových stupňov, úchytiek, kotviacich prvkov, schodiskových systémov Brno, Olomouc, Plzeň, Ostrava, České Budějovice, Moravské Budějovice, Břeclav, Praha, Most, Hustopeče, Jihlava, Zlín, Litvínov, Horní Újezd, Hostěradice, Prostějov.

Oceľové rošty
- lisovaný, hladký
- lisovaný, XXP – obojstranný protisklz
- lisovaný, XP – protisklz na nenosnom pásiku
- rošt s nášľapnou hranou
- rošt SP
- oceľové rošty s protisklzom z ťahokovu
- regálový rošt - previsnuté lemy
- regálový rošt - zapustený
- regálový rošt s výstuhou
- schodiskový stupeň - lisovaný
- schodiskový stupeň - SP.

Kotvenie roštov
- kotviace prvky
- štandardná príchytka - komplet s tanierikom
- štandardná príchytka - komplet
- horný diel príchytky - vlnka
- horný diel príchytky - tanierik
- kompletné príchytky na oko 33 x 16, 5 s horným dielom U
- hákový úchyt na uzatvorený profil
- hákový úchyt na LProfil alebo pásoviny
- dvojspona.

Produkty
  • kotviaca technika, tyče so závitmi, klinčeky a podložky, šróby a matice, kovové spojovacie prvky
  • plotové systémy, montáž plotov a brán, drevené oplotenie, diely na plot, vchodové brány, drevárska výroba
  • dielcové skrine, dvojdielne skrine na náradie, univerzálne skrine do dielne, prídavné police, kovový nábytok
  • montážne haly, vráta a oplotenie, zámočnícke konštrukčné prvky, schodiská a zábradlia, výroba kovových konštrukcií, mestský mobiliár

Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Oceľové podlahové a regálové rošty v Českej republike - ideálne využitie v priemysle

Oceľové podlahové a regálové rošty v Českej republike - ideálne využitie v priemysle

Oceľové podlahové a regálové rošty, ktoré sa často využívajú najmä v priemyselných odvetviach vyrába spoločnosť Kasal s.r.o. pôsobiaca v Českej republike a taktiež v zahraničí. Naše oceľové rošty sa používajú v mnohých odvetviach, hlavne v chemickom, automobilovom a potravinárskom priemysle, ďalej v teplárňach a elektrárňach, pri stavbe parkovacích budov alebo lodí, na vrtných plošinách a v ďalších oblastiach. Oceľové rošty sú obľúbené pre svoje mnohostranné využitie a taktiež vynikajú veľmi vysokou nosnosťou, odolnosťou proti deformáciám a súčasne nízkou hmotnosťou, dlhou životnosťou a jednoduchou montážou. Regálové rošty sú efektívnym riešením skladovacích priestorov ľubovoľnej náročnosti. Podlahové rošty sú ideálne v náročných podmienkach, v ktorých je potrebné zabezpečiť neustále priechodný povrch a zároveň ničím nerušený odvod vody. Ak presne neviete, aké by mali mať oceľové rošty parametre, potom využite technické poradenstvo, kde Vám naši pracovníci radi poradia. Vyhovieme prianiam každého zákazníka. Obráťte sa na nás!


Lisované a zvárané regálové a podlahové rošty

Lisované a zvárané regálové a podlahové rošty

Zháňate regálové a podlahové rošty s vysokou nosnosťou a odolnosťou proti deformácii a dlhou životnosťou? Potom sú práve lisované a zvárané regálové a podlahové rošty pre Vás tie pravé! Majú mnohostranné využitie v rôznych priemyselných odvetviach. Môžu nájsť uplatnenie napr. v chemickom, potravinárskom či automobilovom priemysle. Lisované a zvárané regálové a podlahové rošty sa vyznačujú jednoduchou montážou a demontážou a nenáročnou údržby plochy. Regálové rošty sú spoľahlivým riešením skladovacích priestorov s akoukoľvek náročnosťou. Viac informácií a kompletnú ponuku spoločnosti KASALI, s. r. o. nájdete na webových stránkach.