Activity promotion s.r.o.


  • promo darčeky, USB a prenosné disky, súťažné a sponzorské predmety, reklamné hodiny s budíkom, čapice a tričká s logom, reklamné perá
Firma Activity promotion s.r.o. z Brna v Českej Republike, ktorá je súčasťou EÚ, poskytuje prezentačné a reklamné systémy na predaj a propagáciu. Medzi hlavné produkty patria reklamné Roll-Up, Pop-Up steny, stojany na prospekty, výstavné expozície, promo stolíky alebo klaprámy.

Dodáme Vám prezentačné pulty, promo stolíky, paravány, stojany na reklamnú grafiku a rôzne ďalšie produkty pre vizuálnu reklamu. V našom sortimente nájdete reklamné stojančeky a stojany pre obchodné informačné systémy a na grafické tlače typu "poster".

Ďalej hliníkové, plastové a clip rámy, závesné hliníkové lišty na plagáty, bannery, dištančné skrutky, menovky, katalógy, pútače, áčka, pulty, stolíky, vlajky a veľtržné stánky.

Naše vzorkovne nájdete v Českej republike v Prahe a v Brne a na Slovensku v Bratislave. Vyznačujú sa nielen efektívnym prevedením, ktoré podporí Vašu propagačnú činnosť, ale aj svojou jednoduchou a praktickou inštaláciou.

Taktiež sme generálny dovozca pre:
- systémy na prezentácie a podporu predaja, plastové a hliníkové rámy, exteriérové ??aj interiérové ??stojany
- prezentačné steny, ochutnávkové pulty, prenosné expozície, grafické roletky, rámy a lišty, stolové stojančeky a stojany, paravány, prenosné expozície.

Naše produkty sú nielen kvalitné, ale majú aj dlhú životnosť. K našim produktom dodávame vždy potrebnú dokumentáciu. Rovnako poskytujeme záručný aj pozáručný servis. Našou prioritou je predovšetkým spokojnosť zákazníka. Ku každému zákazníkovi máme individuálny prístup. Pomôžeme Vám nielen navrhnúť ideálny reklamný či propagačný produkt, ale taktiež Vám pomôžeme s návrhom grafickej potlače a textu. Vaša spokojnosť je našou najvyššou prioritou.

AKTUÁLNE PONUKY

Predaj prezentačného systému Roll-up, Brno

Predaj prezentačného systému Roll-up, Brno
Zháňate v Brne nejaký prezentačný systém, ale neviete, ktorý zvoliť? Vyberte si napríklad zo systémov Roll-up. Naša firma sa špecializuje na predaj rôznych prezentačných systémov. Roll-up Vám poskytneme v rozmeroch od 25 × 48 cm do 150 × 300 cm a výhodou je jeho rýchla inštalácia. Stojan Roll-up ...
POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Activity promotion s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Activity promotion s.r.o.
www.reklamne-systemy.sk
Adres

Adres

Olomoucká 77
Brno 627 00

mail@activity.cz
+420 548 211 748


Nájdete nás aj tu:

FacebookARES
captcha