CZK
Ověřeno EDB
Overené EDB
Napíšte nám

Napíšte nám

obchod@activity.cz

Zavolajte nám

Zavolajte nám

+420 548 211 748

Zavolajte nám

Adres

Olomoucká 77
Brno 627 00

Activity promotion s.r.o.

Firma Activity promotion s.r.o. z Brna v Českej Republike, ktorá je súčasťou EÚ, poskytuje prezentačné a reklamné systémy na predaj a propagáciu. Medzi hlavné produkty patria reklamné Roll-Up, Pop-Up steny, stojany na prospekty, výstavné expozície, promo stolíky alebo klaprámy.

Dodáme Vám prezentačné pulty, promo stolíky, paravány, stojany na reklamnú grafiku a rôzne ďalšie produkty pre vizuálnu reklamu. V našom sortimente nájdete reklamné stojančeky a stojany pre obchodné informačné systémy a na grafické tlače typu "poster".

Ďalej hliníkové, plastové a clip rámy, závesné hliníkové lišty na plagáty, bannery, dištančné skrutky, menovky, katalógy, pútače, áčka, pulty, stolíky, vlajky a veľtržné stánky.

Naše vzorkovne nájdete v Českej republike v Prahe a v Brne a na Slovensku v Bratislave. Vyznačujú sa nielen efektívnym prevedením, ktoré podporí Vašu propagačnú činnosť, ale aj svojou jednoduchou a praktickou inštaláciou.

Taktiež sme generálny dovozca pre:
- systémy na prezentácie a podporu predaja, plastové a hliníkové rámy, exteriérové ??aj interiérové ??stojany

- prezentačné steny, ochutnávkové pulty, prenosné expozície, grafické roletky, rámy a lišty, stolové stojančeky a stojany, paravány, prenosné expozície.

Naše produkty sú nielen kvalitné, ale majú aj dlhú životnosť. K našim produktom dodávame vždy potrebnú dokumentáciu. Rovnako poskytujeme záručný aj pozáručný servis. Našou prioritou je predovšetkým spokojnosť zákazníka. Ku každému zákazníkovi máme individuálny prístup. Pomôžeme Vám nielen navrhnúť ideálny reklamný či propagačný produkt, ale taktiež Vám pomôžeme s návrhom grafickej potlače a textu. Vaša spokojnosť je našou najvyššou prioritou.

moreless
Katalóg firiem

Výstavné službyReklamné predmetyVýroba reklamy

OBRÁZKY


AKTUÁLNE PONUKY

Stavebnicové deliace steny a priečky – rozdelenie priestorov v kanceláriách aj vo výrobe

Stavebnicové deliace steny a priečky – rozdelenie priestorov v ...

Rozdelenie priestorov alebo zabezpečenie protiprachovej zábrany realizuje spoločnosť Activity promotion s.r.o. z Brna z Českej republiky prostredníctvom stavebnicových deliacich stien a priečok. Potrebujete rozdeliť kanceláriu pre viac ...

Predaj prezentačného systému Roll-up, Brno

Predaj prezentačného systému Roll-up, Brno

Zháňate v Brne nejaký prezentačný systém, ale neviete, ktorý zvoliť? Vyberte si napríklad zo systémov Roll-up. Naša firma sa špecializuje na predaj rôznych prezentačných systémov. Roll-up Vám poskytneme v rozmeroch od 25 × 48 cm do 150 ...Kontakty

Activity promotion s.r.o.
Olomoucká 77
Brno 627 00
GPS: 49°11′5.93″ N, 16°39′30.37″ E

49°11′5.93″ N, 16°39′30.37″ E

QR kód firmy Activity promotion s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA Activity promotion s.r.o.
Adres

Adres

Olomoucká 77
Brno 627 00

obchod@activity.cz
+420 548 211 748

Kontaktný formulár

captcha