Josef Opluštil
Tesařství, pokrývačství, klempířství


Perfektné remeselnú kvalitu v oblasti realizácie a rekonštrukcie striech poskytuje v okolí Vyškova firma Josef Opluštil - tesárstvo, pokrývači, klampiari. Postavíme Vám novú strechu od A do Z - naši skúsení pokrývači, klampiari a tesári sa postarajú o všetky práce na strechách budov a zaistí aj zateplenie striech a izoláciu podkrovia.

Základným kameňom každej strechy sú perfektne odvedenej tesárske práce. Staviame bežnej strešnej konštrukcie, ako sú sedlové, valbovej alebo pultové strechy. Dodávame strešné konštrukcie pre novostavby, ale aj pre rekonštruované budovy. Zhotovíme strechy pre rodinné domy, ale aj priemyselné objekty a verejné stavby. Vyrábame a montuje aj záhradné pergoly a altány.

Naši pokrývači pokladajú strešnej krytiny od renomovaných výrobcov. ako je Bramac, Tondach, Terran, Borga alebo Lindab. Pomôžeme Vám vybrať strešnú krytinu, ktorá bude nielen pekne vyzerať a spĺňať všetky estetické požiadavky, ale navyše vyhovie všetkým funkčným požiadavkám.

Pri realizácii strechy sú tiež dôležité kvalitne odvedenej klampiarske práce, aby strecha mohla mohla plniť svoju ochrannú funkciu. V tejto oblasti zabezpečíme nielen montáž odkvapov, ale aj oplechovanie líšt, štítov a komínov, inštaláciu hromozvodov a dokonca aj montáž ozdobných prvkov rôznych druhov.

Dokáže Vám tiež pomôcť s vytvorením obytných priestorov v podkroví. Do strechy namontujeme strešné okná, vykonáme tepelnú izoláciu podkrovia, položíme podlahu a zrealizujeme podlahy alebo steny.

Obchodné značky:

Bramac, Tondach, Terran, Lindab

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Josef Opluštil Tesařství, pokrývačství, klempířství
WEBOVÁ STRÁNKA
Josef Opluštil
www.oplustil.com
Adres

Adres

Rudé armády 653/48
Rousínov 683 01

oplustil@oplustil.com
+420 602 758 871


Nájdete nás aj tu:

FacebookARES
captcha