CZK
Ověřeno EDB
Overené EDB
Napíšte nám

Napíšte nám

oplustil@oplustil.com

Zavolajte nám

Zavolajte nám

+420 602 758 871

Zavolajte nám

Adres

Rudé armády 653/48
Rousínov 683 01

Josef Opluštil

Perfektné remeselnú kvalitu v oblasti realizácie a rekonštrukcie striech poskytuje v okolí Vyškova firma Josef Opluštil - tesárstvo, pokrývači, klampiari. Postavíme Vám novú strechu od A do Z - naši skúsení pokrývači, klampiari a tesári sa postarajú o všetky práce na strechách budov a zaistí aj zateplenie striech a izoláciu podkrovia.

Základným kameňom každej strechy sú perfektne odvedenej tesárske práce. Staviame bežnej strešnej konštrukcie, ako sú sedlové, valbovej alebo pultové strechy. Dodávame strešné konštrukcie pre novostavby, ale aj pre rekonštruované budovy. Zhotovíme strechy pre rodinné domy, ale aj priemyselné objekty a verejné stavby. Vyrábame a montuje aj záhradné pergoly a altány.

Naši pokrývači pokladajú strešnej krytiny od renomovaných výrobcov. ako je Bramac, Tondach, Terran, Borga alebo Lindab. Pomôžeme Vám vybrať strešnú krytinu, ktorá bude nielen pekne vyzerať a spĺňať všetky estetické požiadavky, ale navyše vyhovie všetkým funkčným požiadavkám.

Pri realizácii strechy sú tiež dôležité kvalitne odvedenej klampiarske práce, aby strecha mohla mohla plniť svoju ochrannú funkciu. V tejto oblasti zabezpečíme nielen montáž odkvapov, ale aj oplechovanie líšt, štítov a komínov, inštaláciu hromozvodov a dokonca aj montáž ozdobných prvkov rôznych druhov.

Dokáže Vám tiež pomôcť s vytvorením obytných priestorov v podkroví. Do strechy namontujeme strešné okná, vykonáme tepelnú izoláciu podkrovia, položíme podlahu a zrealizujeme podlahy alebo steny.
moreless
Katalóg firiem

Pokrývačské a klampiarske práceTesárske práceDrevené stavby a mobilné príbytky

Obchodné značky: Bramac, Tondach, Terran, Lindab

OBRÁZKYKontakty

Josef Opluštil
Rudé armády 653/48
Rousínov 683 01
GPS: 49°12′3.1″ N, 16°52′28.67″ E

49°12′3.1″ N, 16°52′28.67″ E

QR kód firmy Josef Opluštil
WEBOVÁ STRÁNKA Josef Opluštil
Adres

Adres

Rudé armády 653/48
Rousínov 683 01

oplustil@oplustil.com
+420 602 758 871

Kontaktný formulár

captcha