Eurofoam TP spol. s r.o.


Spracovaniu polyetylénovej a polyuretánovej peny sa od roku 1998 venuje spoločnosť EUROFOAM TP spol. s.r.o. z Brna v Českej republike, ktorá je súčasťou EÚ. Dodávame najrôznejšie výrobky z PU, PE, akustické, obalové, filtračné, ale aj technické peny.

Sme držiteľmi certifikátov ČSN EN ISO 9001 a 14001. Medzi možnosti spracovania patrí digitalizácia tvarov, píla (uhlová, tvarová, horizontálna), hrany (oblené, kosené), obaly, matracové jadrá, akustické obklady, tvarové dielce (plošné, priestorové), pravouhlé formáty, rolovaný tovar a špongie (umývacie, leštiace).

Na prianie zákazníka zhotovíme produkty pre odvetvie akustiky, tesnenia, obalovú techniku ??a filtrácie. Vyrábame technické PUR peny v imitácii morskej huby a leštiace peny napr. SWEEPEX S 31 (kozmetika, domácnosť, toalety), POTTSCORER (masážne a maliarske valčeky, leštiace kotúče). Ďalej materiál pre textilný priemysel (PADIFLEX, BULFAST - ramenné vypchávky, ELASTICEL - pásky pre hygienické plienky), špeciálne komprimované (S 334 TF - tesnenie pre automobil, URECOM BSR - obuvníctvo), recyklovateľné pojené, tesniace peny (SUPERSEAL KD - vodeodolné, ISO – vzduchotesné, HIPREN – pár).

Taktiež dodávame FIREFLEX akustické izolácie, ktoré slúžia na zníženie hluku strojov a celkovej hlukovej záťaže v objektoch. Pre oblasť filtrácie vody a odlučovača látok vykurovacieho pôvodu vyrábame Filtren TM (akvaristika), vzduchu (Bulpren S – tepelne retikulačné procesy), peny sýtené aktívnym uhlím (FIREEND 760 B – kašírovanie matracov, poťah).

Medzi obalové materiály a aplikácie patria tvarové výstelky z PUR a PE zosietenej a nezosietenej peny, ktoré dodávame už od 1 ks. Štandardne je dostupná antracitovo šedá farba a široká škálu PUR prevedenia.

Ako technológia spracovania využívame vodný lúč, tvarovanie CNC pílou a frézou, výsek alebo negatívny rez.

Obchodné značky:

Padiflex, Bulfast, Sweepex, Fireflex

Témy:

Výrobky z PU, PE, spracovanie polyuretánové, polyetylénové, akustické, obalové, filtračné peny, CZ

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Eurofoam TP spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Eurofoam TP spol. s r.o.
www.eurofoam-tp.cz
Adres

Adres

Tuřanka 877/125
Brno 627 00

eurofoam@eurofoam-tp.cz
+420 548 425 440


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha