Zlatnická dílna
Radka Horníčková


Zlatnická dielňa Radka Horníčková, ktorú nájdete v Ivančiciach, je tradičné české zlatníctva sa širokou škálou nielen zlatých šperkov. Zaoberáme sa výrobou, opravami a predajom zlatých, strieborných a oceľových šperkov. Na zákazku zhotovujeme zásnubné prstene.

Na zákazku vyrábame šperky zo žltého, bieleho alebo červeného zlata. Zhotovujeme aj snubné prstene na zákazku. Môžete si vybrať zo vzorkovnice, ľubovoľne kombinovať variácie farieb, prevedenia a povrchovej úpravy. Je možné si priniesť svoj návrh. Šperky dopĺňame o zirkónmi, brilianty alebo prírodné kamene - všetko s certifikátom pravosti kameňov. Zhotovujeme prstene, náušnice, prívesky, obruby na mince alebo kamene, detské zúbky či madonka.

Zakúpiť u nás môžete aj oceľové šperky a piercingy z chirurgickej ocele. Naša zlatníctvo je autorizovaným predajcom značky 7 Angelic Eyes. Čo sa týka snubných prsteňov, môžete si u nás zaobstarať zlaté, strieborné a oceľové snubné prstene - aj prstene s briliantmi. Náš sortiment zahŕňa tiež náramky, prívesky, náušnice a súpravy. Vyberiete si u nás aj hodinky značiek Casio, Secco, Certus, Joalia a Lumír.

Naše zlatnícka dielňa tiež vykonáva opravy šperkov.
Opravíme roztrhnutý, alebo inak poškodený retiazku či náramok.
Vymieňame rozbité karabínky a zapínanie pri retiazky. Sme schopní zväčšovať alebo zmenšovať prstene. Vymieňame predraté komponenty, ako sú krúžky u náušníc alebo u prívesku. Čistíme zašlé zlato i striebro. Vykonávame vsadenie alebo výmenu poškodených kameňov (možnosť dodania prírodných kameňov). Ryje monogramy a venovanie do zlata, striebra i ocele. Opravíme Vám i oceľové šperky. Zabezpečujeme rhodiovania a zlatenie šperkov. Vymieňame aj batérie a pásky u hodiniek

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Zlatnická dílna Radka Horníčková
WEBOVÁ STRÁNKA
Zlatnická dílna
www.zlatnickadilna-hornickova.cz
Adres

Adres

Tomáše Procházky 12
Ivančice 664 91

radkahornickova1@seznam.cz
+420 546 434 084


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha