CZK
Ověřeno EDB
Overené EDB
Napíšte nám

Napíšte nám

arbrno@arbrno.cz

Zavolajte nám

Zavolajte nám

+420 515 334 455

Zavolajte nám

Adres

Nádražní 1240/31
Miroslav 671 72

AR Brno, spol. s r.o.

Zákazková výroba prírub a ďalších potrubných súčastí ako sú T, Y kusy, je hlavnou činnosťou firmy AR Brno. Naše produkty dodávame nielen na český, ale aj zahraničný trh. Vyrábame príruby, prechody, hrdlá a taktiež tvarovky.

Máme dlhoročné skúsenosti s výrobou a dodávkami. Náš široký sortiment je vyrábaný podľa noriem ČSN, EN, DIN, ANSI, ASME, JIS, GOST, AUS. Postaráme sa aj o atypickú výrobu podľa výkresovej dokumentácie. Naše výrobky dodávame predovšetkým pre priemyselné odvetvia, ako je vodohospodárstvo, energetika, chemický a petrochemický priemysel, jadrová energetika alebo potravinárstvo.

Príruby, T a Y kusy vyrábame z materiálov so širokou škálou akostí. Dodávame nerezové, uhlíkaté, legované, nelegované T a Y kusy s odolnosťou voči mrazu a vysokým plusovým teplotám.

Výrobný program AR Brno zahŕňa v prvom rade príruby - atypická, krková, plochá, točivá, zaslepovacia, závitová, okuliarová záslepka a ďalšie. Ďalšími produktmi je rúrkové hrdlo, prechod rúrkový privarovací, tvarovky - T, Y kus a doskové dná.

Zabezpečíme taktiež povrchové úpravy výrobkov - galvanické a žiarové zinkovanie, tryskanie a pieskovanie.

Vykonávame taktiež nedeštruktívne skúšanie. Prvou metódou je rádiografické skúšanie (RT) zvarov, výkovkov, odliatkov do hrúbky materiálu 300 mm. Vykonávame aj skúšanie ultrazvukom (UT) zvarov, výkovkov, odliatkov rôznych tvarov a rozmerov. Skúšame aj zvary, výkovky, odliatky a ďalšie neporézne materiály kapilárnou metódou (PT). Poskytujeme vizuálne skúšanie (VT), metódu akustickej emisie (AT) a magnetickú metódu skúšky pre zvary, výkovky, odliatky z feromagnetických materiálov.

moreless
Katalóg firiem

Obrábacie, sústružnícke a frézarské práceStrojárne a kovovýroba

Témy: výroba prírub, atypické, hrdlá, prechody, tvarovky, T, Y kusy, Česká republika

OBRÁZKY


AKTUÁLNE PONUKY

Zakružovanie profilových materiálov - silná profilová zakružovačka ROUNDO R7S, Česká republika

Zakružovanie profilových materiálov - silná profilová zakružovačka ...

Zakružovaním profilových materiálov na silnej profilovej zakružovačke Roundo R7S vykonáva spoločnosť AR Brno z Českej republiky Spoločnosť AR Brno so sídlom v Českej republike môže okrem výroby prírub, tvaroviek, prechodov a hrdiel ...
Kontakty

AR Brno, spol. s r.o.
Nádražní 1240/31
Miroslav 671 72
GPS: 48°56′28.61″ N, 16°19′22.12″ E

48°56′28.61″ N, 16°19′22.12″ E

QR kód firmy AR Brno, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA AR Brno, spol. s r.o.
Adres

Adres

Nádražní 1240/31
Miroslav 671 72

arbrno@arbrno.cz
+420 515 334 455

Kontaktný formulár

captcha