Ponuka bola vložená dňa:11.06.2015
Zadávateľom ponuky je firma

SCASERV a.s. Ostrava

Hliníková prechodná lávka, dočasná lávka cez výkop, požičovňa, prenájom

Hliníková prechodná lávka, dočasná lávka cez výkop, požičovňa, prenájomHliníková prechodná lávka, dočasná lávka cez výkop, požičovňa, prenájomHliníková prechodná lávka, dočasná lávka cez výkop, požičovňa, prenájom

Spoločnosť SCASERV s.r.o. Vám predstavuje novinku - hliníkovú prechodovú lávku SafeBridge, ktorá je optimálnym riešením pre dočasné premostenie výkopových rýh, napr. v prípade pokládky inžinierskych sietí či elektrických rozvodov.

Prechodová lávka SafeBridge, ktorá je vhodná taktiež pre vytvorenie prístupu do budovy cez výkop v chodníku, vyniká predovšetkým týmito vlastnosťami:

- jednoduchý transport a rýchla montáž vďaka celohliníkovej konštrukcii a sklopnému zábradliu
- zarážky s výškou 160 mm na oboch stranách
- stohovateľné pre lepšie skladovanie a prepravu
- šírka prechodu 1-2 m, výška zábradlia 1-2 m
- integrované závesné oká
- protišmykový povrch
- 4 dostupné dĺžky (2, 4, 6 m)

Zabezpečte Vašim zamestnancom a chodcom bezpečný prechod počas prác s využitím prechodových lávok SafeBridge, ktoré sú dostupné na predajnom či požičovnom sklade na ktorejkoľvek pobočke firmy SCASERV s.r.o.

Text

Odosielateľ

captcha

Jednoduchá cesta do zahraničia

Kontaktný formulár


VIAC PONÚK FIRMY
Stropné a stenové debnenie, fasádne lešenie - prenájom, predaj

Stropné a stenové debnenie, fasádne lešenie - prenájom, predaj

Spoločnosť SCASERV sa v rámci slovenského, českého a poľského trhu sústredí na predaj, prenájom a súvisiace služby pre debniace a lešenárske systémy pre všetky Vaše stavebné projekty. V oblasti prístupových systémov a debnenia Vám exkluzívne ponúka: - fasádne lešenie Sprint - hliníkové pojazdné ...

SCASERV a.s. Ostrava