Wald & Garten s.r.o. - Sindelka


  • nożyce , benzynowe i kosiarki elektryczne, skaryfikatory i aeratory , odkurzacze ogrodowe i rozdrabniacze
Wald & Garten s.r.o. (Šindelka) zajmuje się sprzedażą i serwisem sprzętu ogrodniczego, zwłaszcza marek STIHL i STIGA. W naszych sklepach w Ołomuńcu znajdziesz kosiarki ogrodowe, kosy spalinowe, traktory, piły łańcuchowe i narzędzia akumulatorowe. Możesz także kupić produkty marek FISKARS, ELIET, VIKING i SOLO.

W naszych sklepach posiadamy sprzęt ogrodniczy i leśny wysokiej jakości marek, zarówno do celów prywatnych, jak i profesjonalnych. Ponadto zapewniamy profesjonalną obsługę i doradztwo w zakresie wyboru technologii. Sprzedajemy wszystkie części zamienne, oleje i inne akcesoria. Naprawiamy także sprzęt ogrodniczy i leśny oraz wykonujemy łańcuchy do szlifowania.

Możesz wybrać narzędzia bezprzewodowe do mniejszych, średnich i dużych ogrodów lub do celów profesjonalnych z najwyższej klasy sprzętu ogrodniczego STIHL. Prowadzimy również sprzedaż pilarek silnikowych, elektrycznych i akumulatorowych tego producenta. Klienci mogą również wybrać przycinarki, wykaszarki, nożyce ogrodowe, nożyce do żywopłotu, maszyny czyszczące, dmuchawy, odkurzacze, rozdrabniacze, kultywatory wirnikowe, pługi glebowe, rozdrabniacze do odpadów ogrodowych i przecinarki. Ostatnia grupa produktów Stihl to kosiarki, kosiarki zautomatyzowane i traktory do trawników.

Sprzedajemy również sprzęt ogrodniczy marki STIGA, którego asortyment obejmuje kosiarki do trawy z akumulatorami, elektrycznymi lub benzynowymi, ale także kosiarki zrobotyzowane, jeźdźce i traktory ogrodowe. Do cięcia będziesz świetnymi nożyczkami, przycinarkami i wykaszarkami Stiga. Inne produkty tego producenta to również kruszarki, piły łańcuchowe, dmuchawy, odkurzacze do liści, maszyny ciśnieniowe, zamiatarki oraz wertykulatory i glebogryzarki.

Z produktu SOLO możemy zapewnić naszym klientom opryskiwacze ogrodowe - ręczne, tylne, bezprzewodowe i zmotoryzowane. Prowadzimy również sprzedaż opryskiwaczy silnikowych, palników chwastów, mobilnych lub elektrycznych opryskiwaczy ulv. Jeśli chodzi o produkty ELIET, możesz kupić rębaki i rozdrabniacze do drewna, wertykulatory, maszyny do siewu i siewu, kosiarki i wykaszarki, zamiatarki, odkurzacze i dmuchawy, a także dmuchawy do śniegu.

Możesz również kupić różne ręczne narzędzia ogrodnicze FISKARS, takie jak nożyce ogrodowe, noże, siekiery, grabie i małe narzędzia ręczne do prac ogrodowych, w jednym z naszych sklepów.

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Wald & Garten s.r.o. - Sindelka
Strona (witryna) internetowa
Wald & Garten s.r.o. - Sindelka
www.sindelka-stroje.cz
Adres

Adres

Hostkovice 29
Trsice 783 57

stihl.ol@volny.cz
+420 585 957 001

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha