Wald & Garten s.r.o. - Šindelka


Firma Wald & Garten s.r.o. (Šindelka) sa zaoberá predajom a servisom záhradnej techniky, a to predovšetkým značiek Stihl a Stiga. V našich predajniach v Košiciach nájdete záhradnej kosačky, krovinorezy, traktory, motorové píly a AKU náradie. Zakúpiť u nás môžete aj produkty značiek Fiskars, Eliet, Viking a Solo.

Na našich predajniach máme k dispozícii záhradný a lesnú techniku kvalitných značiek určenú ako pre súkromné, tak aj profesionálne účely. Navyše poskytujeme odborný servis a poradenstvo pri výbere techniky. Predávame všetky náhradné diely, oleje a ďalšie príslušenstvo. Zaoberáme sa tiež opravami záhradnej a lesnej techniky a vykonávame brúsenie pílových reťazí.

Zo sortimentu špičkovej záhradnej techniky Stihl si môžete vybrať akumulátorové prístroje pre menšie, stredné aj väčšie záhrady či na profesionálne účely. Predávame tiež motorové, elektrické a akumulátorové reťazové píly tohto výrobcu. Zákazníci si tiež u nás môžu vybrať vyžínače, krovinorezy, záhradné nožnice, plotostrihy, čistiace stroje, fúkače, vysávače, rosiče, rotačné kypriče, pôdne jamkovače, drviče záhradného odpadu a rozbrusovacie stroje. Poslednú skupinu výrobkov Stihl predstavujú záhradné kosačky, robotické kosačky a záhradné traktory.

Predávame aj záhradnú techniku značky Stiga, ktorej sortiment zahŕňa kosačky s akumulátorom, elektrické či benzínové, ale aj robotické kosačky, ridery a záhradné traktory. Ku strihanie Vám skvele poslúži nožnice, vyžínače a krovinorezy Stiga. Medzi ďalšie produkty toho výrobcu patrí tiež drviče, reťazové píly, fúkače, vysávače lístia, tlakové stroje, zametače a tiež vertikutátory a rotovátory.

Z výrobku značky Solo môžeme klientom poskytnúť záhradné postrekovače, a to ručné, chrbtové, akumulátorové a motorové. Ďalej tiež predávame motorové rosiče, vypaľovacie buriny, pojazdné či elektrické ULV postrekovače. Čo sa týka produktov značky Eliet, môžete u nás zakúpiť štiepkovače a drviče, vertikutátory, sejacie a dosévací stroje, Vyrývač a orezávače trávnika, rozmetače, vysávače a fúkače a v poslednom rade snehovej frézy.

Môžete tiež u nás zakúpiť rôznorodé manuálnou záhradné náradie Fiskars, ako sú záhradné nožnice, nože, sekery, hrable a drobné ručné náradie pre prácu na záhrade.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Wald & Garten s.r.o. - Šindelka
WEBOVÁ STRÁNKA
Wald & Garten s.r.o. - Šindelka
www.sindelka-stroje.cz
Adres

Adres

Hostkovice 29
Tršice 783 57

stihl.ol@volny.cz
+420 585 957 001


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha