GRMAN - PROFIMONT
ISOTRA partner


Firma GRMAN - PROFIMONT s.r.o. w Nitrze i okolicach reprezentuje silnego czeskiego producenta żaluzji ISOTRA. Zapewnimy i doradzimy Ci pełne zaciemnienie, czy to w postaci żaluzji zewnętrznych, rolet ekranowych, czy technik zaciemnienia wewnętrznego. Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu japońskie żaluzje lub ekrany, ale także markizy najwyższej jakości od wiodącego producenta technologii zaciemniającej nie tylko w Czechach, ale także na świecie.

ISOTRA to marka symbolizująca tradycję, ciągły rozwój, jakość materiału, dojrzałość technologiczną, niezawodną pracę setek pracowników i wiele innych parametrów, które składają się na produkty końcowe firmy.

Jesteśmy jednym z wiodących producentów i eksporterów technologii zacieniania w Czechach. W naszym asortymencie znajdziesz:

Rolety:

- poziomy
- pionowy
- na zewnątrz
- wewnętrzny
- dach
- plissé - plisowana roleta
- aluminium, drewno, plastik

Rolety:

- materiał
- na zewnątrz
- dach
- ekrany z tkanin technicznych
- przednie okno
- zaciemnienie dla całkowitego zaćmienia

Rolety są odpowiednie, jeśli wolisz cieniowanie tkanin i chcesz wykończyć wnętrze domu, możesz wybierać spośród większej liczby rodzajów i wzorów żaluzji materiałowych. Rolety okienne są przeznaczone do budynków biurowych i pomieszczeń projekcyjnych, ponieważ pochłaniają światło.

Markizy:

 - na zewnątrz na balkonie lub tarasie
 - szeregowy
 - kosze koszowe do użytku komercyjnego

Markizy chronią Cię nie tylko przed promieniami słonecznymi, ale także przed deszczem dzięki specjalnej obróbce powierzchni są wodoodporne. Siedząc pod markizami ISOTRA możesz cieszyć się w upalne lato i deszczową pogodę.

Siatki przeciw owadom:

- okno
- drzwi
- rozbieralny
- typ toczenia

Moskitiery do okien i drzwi rozwiążą problem irytujących owadów i komarów w lecie. Wszystkie modele są dostępne w różnych kolorach RAL.

Ściany japońskie (żaluzje):

Służy jako alternatywa dla żaluzji pionowych. Mogą być używane do zacieniania dużych powierzchni, ale także do dzielenia dużych pomieszczeń. Oferujemy szeroki wybór kolorów i dekorów z możliwością sterowania elektrycznego.

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa GRMAN - PROFIMONT ISOTRA partner
Strona (witryna) internetowa
GRMAN - PROFIMONT
vchladocku.sk
Adres

Adres

Stefankova 15
Nitra 949 01

alexander.grman@gmail.com
+421 903 540 562

zobacz na mapie
captcha