Kominictvi Marek Svecar


Firma Kominictví Marek Švécar zajmuje się okładzinami, frezowaniem kominów, kominami i konstrukcją kominów ze stali nierdzewnej oraz posiada nowy sklep z kominkami i piecami kanadyjskimi. Prace kominowe wykonujemy w Prostějovie i Ołomuńcu. Zapewniamy kontrole, pomiary, kontrole i czyszczenie. Nasze odpowiedzialne podejście do interwencji w systemie kominowym gwarantuje pomyślną przebudowę i długą żywotność komina.

Podszewka komina:
- wykonujemy podszewkę ze wszystkimi rodzajami wkładek (stal nierdzewna, plastik, aluminium), montujemy wkład kominowy w istniejącym przewodzie kominowym. Wkładamy kominy do wszystkich rodzajów urządzeń i paliw.

Przemiał:
- Frezowanie służy do łączenia dymów o większych średnicach - np. Kominki, kotły na drewno, kotły gazowe o większej mocy, wentylacja wyciągowa i wentylacja budynków, wędzone kominy. Jest to szybszy i tańszy sposób na renowację komina niż rozbiórka istniejącego korpusu komina i odsłonięcie nowego.

Montaż kominów ze stali nierdzewnej i wielowarstwowych:
- dla domów jednorodzinnych, domków jednorodzinnych, budynków przemysłowych i kotłowni. Instalacja jest bezpieczna i prosta, natychmiastowa gotowość do pracy. Obudowę komina dostarczamy w różnych kolorach przy użyciu najwyższej jakości stali nierdzewnej (zgodnie z ČSN).

Kominy:
- pionowy przewód kominowy, tzw. przewód kominowy - zamontowany na przewodzie kominowym urządzenia przeznaczonego do bezpośredniego odprowadzania spalin na otwarte powietrze nad dachem budynku.
- przewód kominowy to element konstrukcyjny służący do połączenia przewodu kominowego urządzenia z przewodem kominowym - oddzielny, wspólny dla wielu urządzeń.

Przedłużenia komina - instalujemy w przypadku niewystarczającego ciągu kominowego.

Piece:
- sprzedaż i montaż pieców kominkowych renomowanych producentów Jotul, ABX, Romotop, Kratki, Thorma, Haas + Sohn, Nordica i innych.

Wkłady kominkowe, kanadyjskie piece:
- oferujemy tylko sprawdzonych producentów, którzy osiągają światową jakość.

Przeglądy, czyszczenie i przeglądy:
- rewizja ścieżek spalin
- czyszczenie i kontrola komina
- przeprowadzamy kontrole i przeglądy korpusów kominów dla osób prywatnych, stowarzyszeń właścicieli i podmiotów gospodarczych.

Inspekcje kamer - w celu znalezienia uszkodzonych miejsc w kominach i ścieżkach spalin.
Czyszczenie maszynowe - czyszczenie zaniedbanych kominów.

Znaki towarowe:

Flamingo, Romotop, Haas, KVS Moravia

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Kominictvi Marek Svecar
Strona (witryna) internetowa
Kominictvi Marek Svecar
kominictvi-svecar.cz
Adres

Adres

Travnicka 2449/7
Prostejov 796 01

kominictvi@kominictvi-svecar.cz
+420 775 710 218

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha