Kominictví Marek Švécar


Firma Kominictví Marek Švécar sa zaoberá vložkovaním, frézovaním komínov, dymovody a stavbou nerezových komínov a má novú predajňu na krbové kachle a kanadská kachle. Kominárske práce vykonávame v Prostějove aj v Košiciach. Vykonávame prehliadky, merania, revízie a čistenie. Náš zodpovedný prístup k zásahu do komínovej sústavy garantuje úspešne vykonanú rekonštrukciu a dlhodobú životnosť komína.

Vložkovanie komínov:
- vložkovanie vykonávame všetkými typmi vložiek (nerez, plast, hliník), do existujúceho komínového prieduchu nainštalujeme komínovú vložku. Komíny vložkujeme pre všetky druhy spotrebičov a palív.

frézovanie:
- frézovanie sa používa pre pripojovanie väčších priemerov oddymenia - napr. Krby, kotle na drevo, plynové kotly väčších výkonov, odvod výkonné vzduchotechniky a ventilácie budov, zadehtování komíny. Jedná sa o rýchlejší a lacnejší spôsob obnovy komína než vybúranie existujúceho komínového telesa a vystavanie nového.

Montáže nerezových a viacvrstvových komínov:
- pre rodinné domy, chaty, priemyselné objekty a kotolne. Montáž je bezpečná a jednoduchá, okamžitá pripravenosť k prevádzke. Komínový plášť dodávame v rôznom farebnom prevedení za použitia najkvalitnejších nerezových ocelí (podľa ČSN).

dymovody:
- zvislý dymovod tzv. Dymovod z funkcií komína - osadený na spalinovom hrdle spotrebiča určený k priamemu odvodu spalín do voľného ovzdušia nad strechu budovy.
- dymovod je konštrukčný diel slúžiaci k prepojeniu spalinového hrdla spotrebiča sa sopúchom komína - samostatné, spoločné pre viac spotrebičov.

Komínové nadstavce - inštalujeme v prípade nedostatočného ťahu komína.

Krbové kachle:
- predaj a montáž krbových kachlí od renomovaných výrobcov Jotul, ABX, Romotop, Kratki, Thorma, Haas + Sohn, Nordica a ďalšie.

Krbové vložky, kanadská kachle:
- ponúkame iba overené výrobca, ktorí dosahujú svetových kvalít.

Prehliadky, čistenie a revízia:
- revízia spalinových ciest
- čistenie a kontroly komínov
- vykonávame kontroly a revízie komínových telies pre súkromné osoby, pre spoločenstvá vlastníkov a podnikateľské subjekty.

Prehliadky kamerou - na vyhľadanie poškodených miest v komínoch a spalinových cestách.
Strojové čistenie - čistenie zanedbaných komínov.

Obchodné značky:

Flamingo, Romotop, Haas, KVS Moravia

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Kominictví Marek Švécar
WEBOVÁ STRÁNKA
Kominictví Marek Švécar
kominictvi-svecar.cz
Adres

Adres

Trávnická 2449/7
Prostějov 796 01

kominictvi@kominictvi-svecar.cz
+420 775 710 218


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha